زنگنه: ایران می تواند حرف های مهم تر از نفت در منطقه داشته باشد

به گزارش آریا بلاگ، وزیر نفت ضمن تأکید بر ضرورت همکاری با دنیا برای تقویت توان ملی گفت: با توجه به ظرفیت فناور مطمئنم ایران می تواند حرف های بااهمیتی بیش از خود نفت و منابع طبیعی برای گفتن در منطقه داشته باشد.

زنگنه: ایران می تواند حرف های مهم تر از نفت در منطقه داشته باشد

به گزارش خبرنگار شانا، بیژن زنگنه امروز (دوشنبه، 23 فروردین ماه) در آیین گشایش صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت با بیان اینکه قراردادهایی که امروز امضا می گردد حاصل ماه ها کوششِ تعداد زیادی از مدیران و کارشناسان برای توسعه فناوری با توجه به ظرفیت دانش بنیان است، توضیح داد: هیچ شکی نیست که آینده کشور نه در گرو تولیدهای سنتی، بلکه در گرو توجه به ظرفیت های دانش بنیان و توسعه فناوری ملی است که البته این کار جز در همکاری با جامعه دنیای اتفاق نمی افتد.

وی با تأکید بر اینکه همکاری های دنیای سبب تقویت توان ملی می گردد، توضیح داد: اگر می خواهیم تیم ملی فوتبال قوی داشته باشیم به طور حتم باید با تیم های درجه نخست دنیا مسابقه دهیم، اگر هم می خواهیم کشتی گیران تراز نخست در سطح دنیای پرورش دهیم باید چنین مسابقاتی داشته باشیم.

وزیر نفت گفت: بدون حضور در جریان رقابت های طبیعی دنیا ما نمی توانیم از یک سطح ملی فراتر و به سطح دنیای برویم. امروز همکاری با دنیا یک اصل است و ما به طور حتم باید به آن توجه کنیم.

این خبر در حال تکمیل است...

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 6738

به "زنگنه: ایران می تواند حرف های مهم تر از نفت در منطقه داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنگنه: ایران می تواند حرف های مهم تر از نفت در منطقه داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید