نامه IOC به کشورها در خصوص تعویق المپیک 2020

به گزارش آریا بلاگ، کمیته بین المللی المپیک (IOC) با ارسال نامه ای به کشورهای مختلف، تعویق یک ساله بازی های المپیک توکیو را گفت.

نامه IOC به کشورها در خصوص تعویق المپیک 2020

به گزارش آریا بلاگ، کمیته بین المللی المپیک با ارسال ایمیلی کشورهای شرکت کننده را در جریان تعویق یک ساله بازیهای توکیو قرار داد.

متن ایمیل که به کشورمان هم ارسال شده به شرح زیر است:

روسای محترم کمیته های ملی المپیک

از زمان آخرین ارتباط ما با شما، متاسقانه انتشار ویروس کرونا سرعت بیشتری درسراسر جهان گرفته است و به تبع آن کشورها و ورزشکاران بیشتری تحت قشار قرار گرفته اند.

این موضوع امروز بعدازظهر بین رئیس کمیته بین المللی المپیک و نخست وزیر ژاپن، آقای شینرو آبه مورد بحث قرار گرفت و نتیجه این مصاحبه به تعویق انداختن بازی های المپیک به سال آینده، البته با شرط برگزاری تا تابستان 2021 شد و این موضوع بلافاصله توسط هیئت اجرایی نیز به تصویب رسید.

اگرچه این تصمیم امری مسلم و اجتناب ناپذیر در شرایط حاد و فوق العاده کنونی بوده است ولی ما همچنان با همبستگی و تلاش برای دستیابی به هدف خود در خصوص این جابجایی ادامه خواهیم داد و سازگاری لازم در جهت اهداف و برنامه های بازی های المپیک و همچنین مسابقات انتخابی را خواهیم داشت.

ما در اسرع وقت با تمامی ذینفعان تماس خواهیم داشت تا از پیشرفت و توسعه برنامه های لازم برای این تغییر اطمینان حاصل نماییم.

مجددا از همکاری و حمایت شما دراین مقطع زمانی حساس تشکر می کنم و امیدوارم با همراهی شما برنامه جدید بازی ها را به پیش برانیم.

جیمز مکلود

مدیر المپیک سولیداریتی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 2756

به "نامه IOC به کشورها در خصوص تعویق المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه IOC به کشورها در خصوص تعویق المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید