هیأت حزب الله لبنان وارد روسیه شد

به گزارش آریا بلاگ، هیأتی از حزب الله لبنان به ریاست رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت مجلس لبنان وارد مسکو شد.

هیأت حزب الله لبنان وارد روسیه شد

به گزارش ایلنا به نقل از النشره، هیأتی از حزب الله لبنان به ریاست محمد رعد رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت مجلس لبنان وارد مسکو شد.

این هیأت در ابتدای ورود به مسکو با شوقی بونصار سفیر لبنان در روسیه دیدار کرد.

رعد پیش از این درباره این سفر تصریح نموده بود: روابط حزب الله و روسیه از سال ها پیش شروع شده و منافع مشترک و یک دیدگاه واحد یا بسیار نزدیک از شرایط منطقه بر آن حاکم است.

رعد توضیح داد که دو سال قبل به مسکو سفر کردیم و درباره تحولات منطقه و لبنان با مقام های روسیه رایزنی کردیم و امروز پس از تحولات زیاد و متعددی که طی سال های گذشته اتفاق افتاده است، بار دیگر باید چشم اندازهای مرحله آینده در سایه این تحولات مورد آنالیز قرار بگیرد.

رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت مجلس لبنان اضافه کرد که هدف از دعوت ما به انجام این سفر آنالیز مجدد چشم اندازهای مرحله آینده پس از دستاوردهای ملت های منطقه طی چند سال گذشته است. هیچ برنامه کاری مشخصی برای این سفر وجود ندارد؛ ممکن است که به موضع تشکیل دولت در چارچوب ارزیابی مان از اوضاع لبنان و ضرورت برقراری ثبات در آن و همچنین تسریع در فرایند تشکیل دولت بپردازیم.

وی اضافه کرد که جلسات بحث و گفت وگو بین وزارت امور خارجه و کمیسیون امور خارجه در مجلس دوما و بعضی مقام ها تنظیم می گردد و فکر می کنم که این فرصت را خواهیم داشت که با بعضی مقام ها در سطح وزارت خارجه دیدار کنیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 6611

به "هیأت حزب الله لبنان وارد روسیه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیأت حزب الله لبنان وارد روسیه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید