گسترش پوشش خدمات سازمان تأمین اجتماعی به وکلاء و کارشناسان رسمی قوه قضاییه

به گزارش آریا بلاگ، همزمان با روز وکیل تفاهم نامه سازمان تأمین اجتماعی و مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضاییه برای ارائه خدمات به این مجموعه به امضا رسید.

گسترش پوشش خدمات سازمان تأمین اجتماعی به وکلاء و کارشناسان رسمی قوه قضاییه

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، دکتر مصطفی سالاری در جلسه امضای تفاهم نامه با مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضاییه گفت: پیگیری ها برای انعقاد این تفاهم نامه از چند هفته پیش انجام شد و امروز که روز وکیل است نهایی شده و به امضا می رسد که امیدواریم قدم مثبتی برای خدمت رسانی به قشر موثری از جامعه باشد.

وی اضافه کرد: در جامعه مدنی و متمدن وکلا و کارشناسان حقوقی نقش موثری دارند و امیدواریم بتوانیم برای خدمت به این عزیزان گام برداریم.

سالاری ادامه داد: در این تفاهم سعی کردیم که از تمامی ظرفیت های قانونی برای ارائه خدمات به جامعه شریف مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضاییه استفاده کنیم و تعهدات حداکثری برای این مجموعه داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتمای همچنین از ایجاد رشته کارشناس رسمی بیمه های اجتماعی در آزمون جدید مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضاییه تشکر کرد و گفت: تا به امروز در حوزه بیمه های اجتماعی کارشناس رسمی وجود نداشت و ایجاد این رشته قطعا موجب ارائه نظرات کارشناسی متقن بخصوص در پرونده های مطروحه در مراجع قضائی خواهد شد.

دکتر علی بهادری جهرمی، رئیس مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضاییه نیز در این جلسه گفت: برای امضاء این تفاهم نامه همکاری خوبی بین دو مجموعه وجود داشت و همه کسانی که برای این همکاری کوشش داشته اند، تشکر می کنم.

وی اضافه کرد: امضای این تفاهم نامه با روز وکیل همزمان است و این همزمانی را ما به فال نیک می گیریم و امیدواریم اجرای تفاهم نامه نیز با همین روال و با جدیت و پیگیری انجام گردد.

گفتنی است بیشتر وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه تا به امروز از حمایت ها و خدمات بیمه تأمین اجتماعی برخوردار نبودند. بر اساس تفاهم نامه مذکور مقرر است تمامی وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه از خدمات بیمه درمان و همچنین بازنشستگی، ازکار افتادگی و بازماندگان برخوردار شوند.

مشمولان این تفاهم نامه امکان برخورداری از حمایت های مختلف سازمان تأمین اجتماعی با نرخ های حق بیمه 12، 14، 18 و 27 درصدی را خواهند داشت. برای تسهیل در ارائه خدمات به مشمولان این تفاهم نامه، لیست افراد متقاضی از سوی مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضاییه به شعب منتخب استانی سازمان تأمین اجتماعی ارسال می گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 2380

به "گسترش پوشش خدمات سازمان تأمین اجتماعی به وکلاء و کارشناسان رسمی قوه قضاییه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گسترش پوشش خدمات سازمان تأمین اجتماعی به وکلاء و کارشناسان رسمی قوه قضاییه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید