ارزان ترین و سریع ترین راه برای توسعه کشور، گردشگری است

به گزارش آریا بلاگ، نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه با تاکید بر ضرورت تامین زیرساختهای صنعت گردشگری گفت: اعتقاد دارم ارزان ترین و سریع ترین راه برای توسعه کشور، گردشگری است.

ارزان ترین و سریع ترین راه برای توسعه کشور، گردشگری است

به گزارش خبرنگار میراث آریا، علی محمد شاعری امروز با حضور در سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دیدار با علی اصغر مونسان با اشاره به ظرفیت های موجود در شرق استان مازندران خواهان توجه ویژه برای تأمین زیرساخت های گردشگری شهرهای شرقی مازندران شد.

او با بیان این که استان مازندران یکی از مقاصد اصلی سفرهای کشور است توضیح داد: شرق استان مازندران با وجود برخورداری از ظرفیت های مهم و تأثیرگذار در زمینه گردشگری به توجه ویژه ای برای تأمین زیرساخت های گردشگری احتیاج دارد.

شاعری به مجموعه عباس آباد در شرق استان مازندران اشاره نمود و گفت: این منطقه بکر و دست نخورده در صورت توجه ویژه و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی می تواند مقصد مناسبی برای مسافران باشد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه همچنین به کاخ صفی آباد در این منطقه اشاره نمود و اضافه کرد: این کاخ به عنوان یکی از جاذبه های مهم گردشگری در کشور به آزادسازی احتیاج دارد و درخواست ما از رئیس سازمان میراث فرهنگی این است که در این باره با دستگاه های مرتبط رایزنی و صحبت گردد.

او از سواحل بکر شرق مازندران به عنوان یکی دیگر از جاذبه های گردشگری منطقه نام برد و بر ضرورت تأمین زیر ساخت های گردشگری در این سواحل تأکید کرد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی همچنین از صنایع دستی به عنوان یکی دیگر از ظرفیت های شرق مازندران نام برد و بر احداث بازارچه های صنایع دستی در ورودی شهرهای شرق این استان تأکید کرد.

در این نشست که فرمانداران و شهرداران تعدادی از شهرهای شرق استان مازندران نیز حضور داشتند، مسائل مختلف در هر سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این شهرها آنالیز شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 666

به "ارزان ترین و سریع ترین راه برای توسعه کشور، گردشگری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارزان ترین و سریع ترین راه برای توسعه کشور، گردشگری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید