مقالات گردشگری

مدیرکل چهارمحال و بختیاری: گردشگری ورزشی استان را در نمایشگاه معرفی کردیم

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری معتقد است صنایع دستی تا زمانی که کاربردی نشود از نظر تجاری پیروز نخواهد بود.

28 بهمن 1398

انصاری فرد: پاداش کالدرون در هیات مدیره مصوب شد، برای قسط دوم امشب مذاکره می کنیم

مدیرعامل پرسپولیس می گوید ناراحتی سرمربی تیمش برای دریافت پاداش هایی که در ابتدای فصل به صورت شفاهی در مورد آن ها صحبت شده بود را رفع نموده است.

27 بهمن 1398

راهنمای سفر به مکزیکو سیتی مکزیک

مکزیکو سیتی ؛ پایتخت مکزیک، به عنوان دومین شهر بزرگ دنیا با بیش از 18 میلیون نفر جمعیت شاید نقطه ای ایده آل برای انکعاس یک لحظه آرامش نباشد، اما از طرف دیگر، اگر شما به تماشای هنر و تاریخ آن هم با صرف کمترین هزینه و همچنین موزه های سطح دنیای و بازارهای بزرگ...

25 بهمن 1398

چاپ بیش از 2هزار بروشور دهه فجر به زبان انگلیسی در یزد

مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: بیش از 2هزار بروشور به زبان انگلیسی با محتوای دهه فجر برای گردشگران تهیه می گردد.

24 بهمن 1398

بادی بنت، توریستی دو ساله که 483 کیلومتر پیمود

شاید بتوان بادی بنت (Bodhi Bennett) را کوچک ترین گردشگر جهان دانست. این توریست کوچک تا پیش از دو سالگی 483 کیلومتر را به همراه پدر و مادرش پیاده پیموده است.

24 بهمن 1398

ابوالحسن خرقانی و تنبور کرمانشاهی به نام ترکیه جهانی می گردد؟

شنیده های اهالی موسیقی در کرمانشاه حاکی از آن است که ترکیه قصد نموده فرودگاهی به نام شیخ ابوالحسن خرقانی بسازد و برای مطرح شدن ساز تنبور در سطح جهانی به نام خودشان اقدام کند.

23 بهمن 1398

سفر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به اصفهان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، از سفر دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور به اصفهان برای افتتاح طرح های گردشگری و صنایع دستی استان هم زمان با دهه فجر اطلاع داد.

22 بهمن 1398

اولین سفر رسمی رئیس جمهور تونس به الجزایر

رئیس جمهور تونس برای اولین بار از زمان انتخاب خود راهی الجزایر شد.

21 بهمن 1398

اردوغان: نمایندگان ترکیه برای آنالیز اوضاع ادلب به مسکو می فرایند

رئیس جمهور ترکیه یکشنبه شب گفت که نمایندگان این کشور روز دوشنبه به روسیه سفر می نمایند تا درباره تشدید تنش ها در ادلب سوریه گفت وگو نمایند.

21 بهمن 1398

دارا خسـروشـاهـی؛ مدیر عامل ایرانی بزرگ ترین شرکت مسافرتی آنلاین جهان

دارا خسروشاهی در 28 مه 1969 در تهران متولد شده و تاجری ایرانی-آمریکایی و مدیر عامل شرکت Expedia است. خسروشاهی لیسانس مهندسی بیوالکتریک خود را در سال 1991 از دانشگاه براون گرفته است.

20 بهمن 1398

درهای نیوزیلند هم به روی چین بسته شد

نیوزیلند برای ممانعت از ورود ویروس کرونا، نه به اتباع خود اجازه سفر به چین را می دهد و نه پذیرای اتباع خارجی است که به چین سفر داشته اند.

18 بهمن 1398

چین: اقدام آمریکا در اعلام هشدار مسافرتی نابجا بود

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، هوآ چونائینگ سخنگوی وزارت امور خارجه چین روز آدینه اعلام نمود که تصمیم ایالات متحده برای بالا بردن سطح هشدار خود در خصوص سفر به چین اقدامی مغایر با واقعیت های موجود و همچنین نابجا بود.

18 بهمن 1398

انفجار قایق گردشگری در تایلند

انفجار یک قایق گردشگری در رودخانه کرابی واقع در جنوب تایلند، 16 مجروح به جای گذاشت و شرایط عمومی بعضی از مسافران نیز وخیم گزارش شده است.

18 بهمن 1398

تکلیف سفرهای هوایی خارجی چه می گردد؟

رییس انجمن صنفی آژانس های مسافرتی و هوایی با اشاره سقوط هواپیمای اوکراینی و لغو برنامه پروازی بعضی ایرلاین های خارجی به مقصد ایران، گفت: واجب است با اقدام های سریع، این شرایط را دست کم تا 10 روز آینده مدیریت کنیم.

17 بهمن 1398

تکلیف سفرهای هوایی خارجی چه می گردد؟

رییس انجمن صنفی آژانس های مسافرتی و هوایی با اشاره سقوط هواپیمای اوکراینی و لغو برنامه پروازی بعضی ایرلاین های خارجی به مقصد ایران، گفت: واجب است با اقدام های سریع، این شرایط را دست کم تا 10 روز آینده مدیریت کنیم.

17 بهمن 1398

تکمیل جاده گردشگری للار ایلام به 40میلیارد ریال اعتبار احتیاج دارد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام از احتیاج به اعتباری بالغ بر 40میلیارد ریال برای تکمیل جاده گردشگری للار در شهرستان بدره اطلاع داد.

15 بهمن 1398

ظهور نسل جدیدی از انسان ها با سفر به فضا

به گفته یک اخترشناس بریتانیایی نسل جدیدی از انسان ها با آغاز سفر های فضایی نمود و بروز خواهد یافت که نامیرا هستند.

13 بهمن 1398

لوکس ترین هتل های جهان : هتل بیل اند کو، جزیره میکونوس ، یونان

هتل بیل اند کو (Bill & Coo) هتلی شیک در جزیره میکونوس (Mykonos) واقع در کشور یونان است.

12 بهمن 1398

وزرات امور خارجه روسیه از سفر ظریف به مسکو اطلاع داد

وزارت امور خارجه روسیه از سفر وزیر امور خارجه کشورمان به مسکو در روزهای آینده اطلاع داد.

11 بهمن 1398

فعالیت بازاریابان گردشگری و صنایع دستی اصفهان در 12 کشور دنیا

معاون هماهنگی امور مالی استاندار و رئیس شورای سیاست گذاری توسعه گردشگری اصفهان هم زمان با هفته پژوهش و فناوری در دومین همایش سالانه گردشگری محور توسعه پایدار، گفت: در راستای دستیابی به توسعه پایدار، به همت شورای سیاست گذاری توسعه گردشگری استان، اکنون...

8 بهمن 1398
تعداد: (138)