ایرانیان در خردادماه چه قدر از تلگرام استفاده کردند؟

به گزارش آریا بلاگ، استفاده ایرانیان از تلگرام در خرداد ماه به روندی نزولی خود ادامه داده است. مطابق با آنالیز های سرویس داده کاوی ایرنا، در ادامه کاهش استفاده از این پیغام رسان در بهار سال جاری، استفاده از تلگرام در خرداد سال 99 به کمترین میزان خود در 6 ماه گذشته رسیده و حتی در مقایسه با فروردین ماه، با کاهش بیش از 25 درصدی روبرو شده است.

ایرانیان در خردادماه چه قدر از تلگرام استفاده کردند؟

استفاده ایرانیان از تلگرام در خرداد ماه به روندی نزولی خود ادامه داده است. مطابق با آنالیز های سرویس داده کاوی ایرنا، در ادامه کاهش استفاده از این پیغام رسان در بهار سال جاری، استفاده از تلگرام در خرداد سال 99 به کمترین میزان خود در 6 ماه گذشته رسیده و حتی در مقایسه با فروردین ماه، با کاهش بیش از 25 درصدی روبرو شده است.

همان گونه که در نمودار فوق نیز تعیین است، میزان بازدید مطالب کانال های تلگرامی در ماه خرداد به کمترین میزان خود رسیده و به طور میانگین در هر روز به 1،4 میلیارد بازدید رسیده است که در مقایسه با ماه قبل در هر روز 0،21 میلیارد بازدید کاهش داشته است. در ماه خرداد، به طور میانگین در هر روز 2،51 میلیون مطلب تلگرامی در ماه خرداد منتشر شده که نسبت به ماه قبل میزان افت مشابهی داشته است.

کاهش استفاده از تلگرام در 3 ماه ابتدایی سال در حالی انجام شده است که در مدت زمان مشابه در سال گذشته نیز داده ها حاکی از کاهش استفاده از تلگرام در همین بازه زمانی بود. از آنجایی که جوانان و دانشجویان یکی از مهمترین گروه هایی هستند که از تلگرام استفاده می نمایند، باید گفت که نزدیکی به ایام امتحانات و برگزاری غیر حضوری کلاس های دانشگاه یکی از عوامل مؤثر در این مسئله است. همچنین تعطیلات طولانی مدت در خرداد و کاهش اخبار پرحاشیه در این ماه نیز یکی دیگر از عوامل کاهش استفاده از تلگرام می باشد.

،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 3678

به "ایرانیان در خردادماه چه قدر از تلگرام استفاده کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانیان در خردادماه چه قدر از تلگرام استفاده کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید