با تلاشی جهادی واحد یک بخار نیروگاه نکا پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه به مدار تولید بازگشت

به گزارش آریا بلاگ، خبرگزاری اریا- با تلاشی جهادی و دردمایی نفسگیر واحد یک بخار نیروگاه نکا پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه به مدار تولید بازگشت .

با تلاشی جهادی واحد یک بخار نیروگاه نکا پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه به مدار تولید بازگشت

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درشهرستان نکا: سیدابوالقنام محمدی مدیرامور بهره برداری نیروگاه بخار شهید سلیمی نکا بیان داشت: واحد یک بخار نیروگاه شهیدسلیمی نکا با ظرفیت 440 مگاوات پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه در شرایط سخت محیط کار به شبکه سراسری برق کشور پیوست .

مدیرامور بهره برداری نیروگاه بخار شهید سلیمی نکا شرح داد: درپی نشتی شدید بخار از واشر درپوش هیتر 4 واحد یک و افزایش تلفات آب در بویلر با هماهنگی مرکز کنترل شبکه برق کشور، واحد یک بخار جهت بررسی و رفع اشکال از مدار تولید خارج شد .

سیدابوالقنام محمدی گفت: با توجه به نیاز شدید شبکه برق کشور در روزهای گرم تابستان و پیک مصرف و ضرورت درمداربودن واحدها، همکاران در دمای حدود 60 درجه سانتیگراد و رطوبت بالای محیط کار در شرایطی بسیار سخت و سخت فعالیتهای تعمیراتی را به سرعت آغاز کردند و در کوتاه ترین زمان ممکن 4 لوله در بخش رهیت 2 و یک لوله در سوپرهیت 4 تعویض و دولوله در سقف بویلر ترمیم شد .

وی درادامه افزود: همچنین همزمان با فعالیتهای بخش بویلر، کولر آب سرویس ضلع شمالی و جنوبی هم رفع نشتی و 15 لوله پلاک شد و واحد پس از حدود 34 ساعت تلاش شبانه روزی و مداوم به مدار تولید پیوست .

خاطرنشان میگردد: نیروگاه شهید سلیمی نکا با ظرفیت تولید 2214 مگاوات به نام یکی از بزرگترین نیروگاههای کشور، سهم بسزایی در تأمین و پایداری شبکه سراسری برق کشور دارد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 تیر 1400 بروزرسانی: 24 تیر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 7340

به "با تلاشی جهادی واحد یک بخار نیروگاه نکا پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه به مدار تولید بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با تلاشی جهادی واحد یک بخار نیروگاه نکا پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه به مدار تولید بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید