شهدای گروس فاتح لیگ برتر فوتبال استان کردستان

به گزارش آریا بلاگ، در آخرین دیدار از هفته پایانی لیگ برتر استان کردستان تیم شهدای گروس شهرستان بیجار با تفاضل گل بهتر نسبت به تیم هیات فوتبال قروه مقام قهرمانی را از آن خود کرد .

شهدای گروس فاتح لیگ برتر فوتبال استان کردستان

رضا رحمانی رئیس هیات فوتبال استان کردستان در گفت و گو با خبرنگار آریا بلاگ منطقه کردستان، با اشاره به اینکه لیگ برتر استان کردستان با شرکت 7 تیم از شهرستان های استان کردستان برگزار گشت اظهار کرد: این مسابقات 3 ماه به طول انجامید که در نهایت تیم شهدای گروس بیجار به مقام قهرمانی، تیم هیات فوتبال قروه مقام دوم و تیم خورشید قروه به مقام سوم دست یافتند .

وی با بیان اینکه تیم شهدای گروس بیجار به عنوان نماینده استان کردستان در لیگ دسته 3 کشوری حضور پیدا می کند ادامه داد: در صدد هستیم تیم نائب قهرمان لیگ برتر استان کردستان نیز در لیگ دسته 3 کشوری حضور پیدا کند تا سهم این استان در لیگ دسته 3 کشوری 2 تیم باشد .

رئیس هیات فوتبال استان کردستان با بیان اینکه در مجموع 36 بازی در لیگ برتر استان کردستان برگزار گشت، گفت: بازی ها از سطح فنی بالایی برخوردار بودند و امسال نسبت به سال های گذشته تیم ها در بحث اخلاقی با کمیته برگزار کننده مسابقات همکاری خوبی داشتند .

سید احمد بیاتیان سرمربی تیم شهدای گروس بیجار با اعلام اینکه مسابقات لیگ برتر استان کردستان طی 12 هفته برگزار گشت، شرح داد: ما اولین تیمی بودیم که تمرینات خود را آغاز کرده بود و در هفته 3 الی 4 روز تمرینات فشرده ای داشتیم که خوشبختانه بازیکنان تیم با کسب قهرمانی مُزد زحمات خود را گرفتند .

وی با ذکر اینکه شهرستان بیجار پس از 25 سال عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال استان کردستان را کسب کرد افزود: با کسب سهمیه لیگ دسته 3 کشوری در سال آینده برنامه هایی داریم تا بتوانیم نماینده شایسته استان کردستان در لیگ دسته 3 کشوری باشیم .

وی با تأکید بر اینکه مسابقات لیگ برتر استان کردستان از سطح بالایی برخوارد بود، گفت: فاصله امتیاز کم بین تیم های اول تا پنجم جدول خود نشان دهنده سطح بالای مسابقات بود و تا هفته پایانی قهرمان لیگ مشخص نبود .

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 730

به "شهدای گروس فاتح لیگ برتر فوتبال استان کردستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهدای گروس فاتح لیگ برتر فوتبال استان کردستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید