همسر شوماخر: امیدمان را حفظ می کنیم

به گزارش آریا بلاگ، همسر مایکل شوماخر آخرین شرایط این قهرمان هفت دوره فرمول یک را تشریح کرد.

همسر شوماخر: امیدمان را حفظ می کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از شبکه فاکس اسپورت استرالیا، کورینا شوماخر در آستانه ششمین سال حادثه وحشتناک همسرش در کوه های آلپ فرانسه که منجر به مصدومیت شدید او از ناحیه سر شد توضیحاتی ارائه داد. مایکل شوماخر، قهرمان هفت دوره فرمول از زمان حادثه تا به امروز در انظار عمومی ظاهر نشده است.

کورینا شوماخر گفت: همواره چیزهای بزرگ از گام های کوچکی شروع می شوند. با قطعه های بسیار کوچک امکان ساخت یک موزاییک فراهم می گردد. ما به اتفاق هم قدرتمندتر می شویم. جنبش حفظ مبارزه که مدتی قبل توسط طرفداران شوماخر برای برجسته سازی افتخارات او تشکیل شده است باعث می گردد تا امیدهای خود را حفظ کنیم.

رینر فرلینگ، رئیس باشگاه طرفداران شوماخر در شهر کرپن آلمان نیز اعلام نمود: امیدوارم شوماخر را دوباره اینجا ببینم. جایی که او دوران حرفه ای خود را شروع کرد. متاسفانه ششمین سال حادثه شوماخر نزدیک می گردد اما در تمام این دوران امید کاملی برای ظهور دوباره شوماخر وجود داشته است. البته می دانیم شوماخر خوش شانس بود که چنین خانواده قدرتمند و مصممی دارد.

خانواده مایکل شوماخر در طول شش سال اخیر برای حفظ حریم خصوصی او در سوئیس و به حداقل رساندن انتشار اخبار این قهرمان مشهور فرمول کوشش های زیادی کردند. دسترسی به خانه ای که شوماخر در آن بستری است فقط برای پزشکان متخصص، دوستان نزدیک و رئیس فرمول یک فراهم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 25 بهمن 1398 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 1981

به "همسر شوماخر: امیدمان را حفظ می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسر شوماخر: امیدمان را حفظ می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید