همه چیز درباره فیلم ابرقهرمانی Shazam! Fury of the Gods

به گزارش آریا بلاگ، فیلم شزم! خشم خدایان (Shazam! Fury of the Gods) دنباله ای بسیار مورد انتظار برای فیلم شزم محصول سال 2019 میلادی از دنیای سینمایی دی سی به شمار می رود که بار دیگر داستان آن حول محور ماجراهای بیلی بتسون با بازی آشر انجل می چرخد، کسی که قدرت تبدیل شدن به ابرقهرمانی با بازی زکری لی وای را بدست می آورد. او با یاری دیگر اعضای خانواده سرپرستش با جرم و جنایت مبارزه می نماید و یاد می گیرد تا چطور در این خانواده جدیدش وفق پیدا کند و آن ها را دوست داشته باشد.

همه چیز درباره فیلم ابرقهرمانی Shazam! Fury of the Gods

فیلم قبلی شزم توانست تحسین منتقدان را بدست بیاورد و نسبت به دیگر آثار دنیای سینمایی مارول، روشن تر و سرگرم نماینده تر بود. همین نیز سبب شد تا کمپانی برادران وارنر و دی سی بلافاصله ساخت دنباله ای برای آن را در دستور کار خودشان قرار بدهند. در ادامه همراه با ما باشید تا به معرفی این اثر تازه دی سی بپردازیم.

داستان فیلم Shazam! Fury of the Gods

در فیلم شزم! خشم خدایان بیلی بتسون احساس می نماید که به میزان کافی ابرقهرمان خوبی نیست. از سوی دیگر، خواهر و برادر ناتنی ابرقهرمانش نیز کارهای خودشان را دارند و او در اینکه همواره همراه با آن ها باشد، مشکل دارد. در همین حین نیز ویزارد با بازی دیمون هانسو به بیلی هشدار می دهد که دختران اطلس در پی او هستند.

دختران اطلس بر این باور هستند که این بچه ها قدرت خدایان را به سرقت برده اند و از همین رو تصمیم می گیرند تا عصای ویزارد را دوباره از نو بسازند تا با استفاده از آن بتوانند قدرت ها را از خانواده شزم بازپس بگیرند. همچون فیلم قبلی، فیلم شزم! خشم خدایان نیز با رده سنی PG-13 خواهد بود.

بازیگران فیلم Shazam! Fury of the Gods

همانطور که در بالا ذکر شده بود، فیلم شزم! خشم خدایان با بازی آشر انجل و زکری لی وای در نقش شخصیت اصلی داستان است و این در حالی است که بیشتر بازیگران فیلم اول قرار است در این فیلم تازه نیز نقش آفرینی نمایند. از جمله آن ها نیز می توان به جک دیلن گریزر، فیث هرمن، ایان چن، جووان آرمند، گریس کارولین کوری در نقش برادران خردسال بیلی و بعلاوه آدام برودی، میگان گود، راس باتلر و دی جی کوترونا در نقش های ابرقهرمانی برادران بیلی اشاره نمود.

فیلم شزم 2 قرار است چندین شخصیت تازه را نیز معرفی کند که شامل خواهران اطلس با بازی هلن میرن، لوسی لیو و ریچل زگلر می گردد. در این فیلم، هلن میرن نقش اولین دختر اطلس به نام هسپرا را بازی می نماید. اطلس نیز یک قادر مطلق به عنوان تایتان شناخته می گردد و قدرتش را به شزم داده است. گفتنی است که در کتاب های کمیک، چنین شخصیتی وجود ندارد و برای ساخت آن از اساطیر یونانی الهام گرفته شده است.

دختران اطلس موجوداتی زیبا و افسانه ای هستند که به شکل زنان زیبا در می آیند. هسپریدها حوری های شب ها و غروب ها هستند و به خاطر محافظت از باغی با درخت سیب طلایی معروفیت دارند. با این حال، در فیلم شزم! خشم خدایان، شخصیت هسپرا یک شخصیت شرور محسوب می گردد.

لوسی لیو در این فیلم نقش کالیپسو را بازی می نماید که یکی دیگر از دختران اطلس محسوب می گردد و همچون خواهر بزرگترش، بر اساس کتاب های کمیک دی سی نیست اما در اساطیر یونانی نام او آورده شده است. در داستان اودیسه هومر، کالیپسو یک حوری و دختر اطلس است که از جزیره اوگیجیا محافظت می نماید.

پس از اینکه ادیسه در اوگیجیا حبس می گردد، کالیپسو عاشقش می گردد و او را به مدت هفت سال در آنجا نگه می دارد. اودیسه بعدا از خدایان می خواهد تا به او یاری کند تا بازگردد و خدایان نیز کالیپسو را وادار می نمایند تا او را رها کند. در این فیلم نیز شخصیت کالیپسو یک شخصیت شرور خواهد بود.

ریچل زگلر دیگر بازیگر نو فیلم شزم! خشم خدایان است که نقش دیگر دختر اطلس به نام آنتیا را ایفا می نماید. او نیز همچون دیگر دختران اطلس بر اساس اساطیر یونانی شکل گرفته و به عنوان شاهزاده شهر یونانی تسپیا شناخته می گردد که پسری به نام هرکول دارد. با این حال در فیلم شزم! خشم خدایان، آنتیا یک تایتان است و ممکن است در طول داستان، از شخصیت شرور به شخصیتی قهرمان تغییر جبهه بدهد.

مدت زمان و تاریخ اکران فیلم Shazam! Fury of the Gods

فیلم شزم! خشم خدایان 130 دقیقه یا به عبارتی 2 ساعت و 10 دقیقه زمان خواهد داشت که تنها چندین دقیقه کمتر از فیلم اصلی است. این فیلم در ابتدا برای اکران در اواخر سال 2022 میلادی برنامه ریزی شده بود اما اکنون قرار است در تاریخ 17 مارس سال 2023 میلادی (آدینه 26 اسفند 1401) به روی پرده سینماها بیاید.

منبع: فوت و فن / collider.com
انتشار: 17 اسفند 1401 بروزرسانی: 17 اسفند 1401 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 12073

به "همه چیز درباره فیلم ابرقهرمانی Shazam! Fury of the Gods" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه چیز درباره فیلم ابرقهرمانی Shazam! Fury of the Gods"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید