کاسمیرو: هنوز هم وقتی با زیدان صحبت می کنم دستپاچه می شوم

به گزارش آریا بلاگ، هافبک برزیلی تیم فوتبال رئال مادرید از سرمربی فرانسوی کهکشانی ها تمجید کرد و از علاقه اش به مربیگری سخن گفت.

کاسمیرو: هنوز هم وقتی با زیدان صحبت می کنم دستپاچه می شوم

به گزارش آریا بلاگ، کاسمیرو که از سال 2013 در عضویت تیم فوتبال رئال مادرید است و در سال های اخیر یکی از ارکان اصلی خط میانی تیم تحت راهنمایی زین الدین زیدان و موفقیت هایی که این تیم کسب نموده، بوده است، می گوید هنوز هم وقتی با زیزو صحبت می نماید دستپاچه می گردد.

هافبک 28 ساله کهکشانی ها در گفت وگو با نشریه گاردین انگلیس گفت: حتی این روزها هم که با زیدان صحبت می کنم، کمی دستپاچه می شوم. به زیرو می گویم که خودش هم نمی داند که برای من و دیگر اعضای تیم چه معنا و مفهومی دارد. بله به زیزو می گویم که تو قهرمانی در جام جهانی 98 را با فرانسه (با شکست برزیل در ملاقات فینال) به دست آوردی، اما چیزی برایت تغییر نکرد. حالا که از زیدان شناخت بهتری پیدا نموده ام، باید بگویم که او سزاوار آن قهرمانی با فرانسه بود.

وی اضافه کرد: زین الدین فوق العاده است. او انسان متواضعی است و فوتبال را به خوبی بیان می نماید. او رفتار توأم با محبت و عشق با ما دارد. زیزو بسیار مطالبه جو است و همواره می گوید کاسمیرو تو می توانی بهتر عمل کنی، از خط دوم (هافبک دفاعی) بیا و هافبک های دیگر را تغذیه کن. سال جاری شاید با توپ بهتر کار نموده باشم، اما با این حال هنوز هم می دانم وظیفه ام در زمین چیست، اینکه توپ ربایی کنم و آن را به هم تیمی های پاس بدهم. زیدان اما همواره از من انجام کارهای بیشتری را می خواهد. زیزو به من می گوید نمی گویم کاری را بکن که از دستت ساخته نیست، بلکه از تو کاری را می خواهم که می توانی انجان دهی. زیدان اعتماد زیادی به من دارد.

کاسمیرو 28 ساله در بخش دیگری از صحبت هایش اظهار داشت: من بازی ها را دوباره نگاه می نمایند، اشتباهات را می بینم و آنها را ارزیابی می کنم. عاشق این کار هستم و به قول دیگران شبیه به یک مربی عمل می کنم. همواره سعی می کنم بازی خوانی کنم و ذهن دیگر تیم ها و مربیان شان را بخوانم و اینکه آنها قصد انجام چه کاری را دارند. اغلب کوچکترین جزییات، همه چیز را تغییر می دهد.

هافبک رئال مادرید ادامه داد: من نرم افزار Wyscout (نرم افزاز بررسی فوتبال) را دارم و تمامی بازی ها از چین گرفته تا نقاط دیگر را تماشا می کنم. همسرم البته بابت اینکه من اینقدر پای این نرم افزار هستم، اذیت می گردد، اما این کار من است و من عاشق آن هستم. زندگی من فوتبال است و باید به طور مدام به فوتبال فکر کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 4057

به "کاسمیرو: هنوز هم وقتی با زیدان صحبت می کنم دستپاچه می شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاسمیرو: هنوز هم وقتی با زیدان صحبت می کنم دستپاچه می شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید