کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، خدری، عبدولی، گرایی، نوری و قاسمی منجزی حریفان خود را شناختند

قرعه کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا بعدازظهر امروز در چین برگزار گردید.

کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، خدری، عبدولی، گرایی، نوری و قاسمی منجزی حریفان خود را شناختند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا از ساعت 8 صبح فردا (شنبه) در شهر شی آن چین و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست شروع می گردد.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان در پنج وزن نخست به توضیح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که 10 کشتی گیر حضور دارند، رضا خدری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف الهام بهرام اف، دارنده مدال نقره جوانان دنیا از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان مانجیت از هند و آسان سلیمان اف از قرقیزستان روبه رو می گردد.

سامان عبدولی، نماینده کشورمان در وزن 63 کیلوگرم نیز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با برنده کشتی میان یوشیکی یامادا از ژاپن و مازیتوف از تاجیکستان مبارزه می نماید و در صورت پیروزی در این دور، در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان ارباتو تیو از چین و کودایبرگن تورسینوف از قزاقستان می رود. در این وزن 9 کشتی گیر حضور دارند.

براساس این گزارش، در وزن 77 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند، محمدعلی گرایی در دور نخست به مصاف کایراتبک توگولبایف از قرقیزستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده دیدار میان بیلان نالگیف از ازبکستان و ریدونگ ژانگ از چین سرشاخ می گردد.

همچنین در وزن 87 کیلوگرم حسین نوری در دیدار نخست به مصاف فی پنگ، دارنده مدال برنز آسیا از چین می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده کشتی میان ماتسو سومی، دارنده مدال نقره آسیا از ژاپن و هیا گئون پارک از کره جنوبی مبارزه می نماید. در این وزن 10 نفر با هم به رقابت می پردازند.

بالاخره در وزن 130 کیلوگرم که هشت کشتی گیر شرکت نموده اند، امیر قاسمی منجزی در دور اول با مورات رامونوف، دارنده مدال نقره آسیا از قرقیزستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده مبارزه میان مین سئوک کیم، دارنده مدال برنز دنیا و بازی های آسیایی از کره جنوبی و ریوتا کونو از ژاپن روبه رو می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 111

به "کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، خدری، عبدولی، گرایی، نوری و قاسمی منجزی حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، خدری، عبدولی، گرایی، نوری و قاسمی منجزی حریفان خود را شناختند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید