تکواندو

افزایش سهمیه و مدال های تکواندو در بازی های پارالمپیک 2024

مسابقات تکواندو در بازی های پارالمپیک 2024 پاریس در حالی برای دومین بار برگزار می گردد که در این دوره تعداد مدال و سهمیه ها افزایش داشته است.

11 دی 1400

سروی: عملکرد کمرانی قابل دفاع است؛ در کمیته فنی تنها یک رأی داشتم، دختران ما باید وارد چرخه گرندپری شوند

نایب رئیس فدراسیون تکواندو گفت: عملکرد مهرو کمرانی در رویدادهایی که حضور داشته قابل دفاع است و کمیته فنی با تجمیع نظرات رأی به ابقای او داد.

22 مهر 1400

لیگ برتر تکواندو بانوان، صدرنشینی فتح صدر البرز در جام کوثر

با خاتمه دیدارهای هفته ششم از رقابت های لیگ تکواندو زنان جام کوثر، تیم فتح صدر البرز صدرنشین شد.

9 مهر 1400

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی میانه مرد طلایی دنیا لقب گرفت

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به مدال طلای مسابقات تکواندو ارتش های دنیا در ریودوژانیرو برزیل دست یافت.

9 مهر 1400

آمار مدال های ورزش ایران در بازی های یونیورسیاد

بازیهای جهانی دانشجویان (یونیورسیاد) هر دو سال یکبار برگزار می گردد که ورزش ایران از سال 2003 وارد جدول مدالی یونیورسیاد شده است.

9 مهر 1400

آخرین خبر از برگزاری رقابت های لیگ برتر تکواندو

در ادامه رقابت های لیگ برتر تکواندو هیچ تیمی به دسته پایین سقوط نمی کند اما ممکن است با توجه به وقفه ای که در رقابت ها به وجود آمد برخی تیم ها انصراف بدهند.

9 مهر 1400

ادامه بررسی رشته های المپیکی در کمیته ملی المپیک

به گزارش خبرنگاران، نشست مشترک نمایندگان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک با فدراسیون های المپیکی و به منظور بررسی شرایط آنها برای حضور در بازی های 2020 توکیو چند هفته ای است که در کمیته ملی المپیک در حال پیگیری است.

20 بهمن 1399

ثبت سنگین ترین شکست برای دانشگاه آزاد، شهرداری ورامین همچنان درصدر

به گزارش خبرنگاران، هشت ملاقات از هفته های چهارم و پنجم دور برگشت و یک ملاقات معوقه هفته دوم این رقابتها در سالن خانه تکواندو برگزار گردید که در مهمترین ملاقات دانشگاه آزاد و شهرداری ورامین مقابل هم صف آرایی کردند.

2 فروردین 1399

اردن جایگزین چین در مسابقات تکواندو انتخابی المپیک شد

به گزارش خبرنگاران، بعد از شیوع بیماری کرونا در چین و لغو مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا، فدراسیون جهانی تکواندو کشور اردن را به عنوان میزبان جدید این مسابقات انتخاب و معرفی کرد.

11 اسفند 1398

قول صالحی امیری به ملی پوشان تکواندو برای پرداخت پاداش قهرمانی آسیا

ملی پوشان تکواندو در جریان بازدید رییس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی، از وی درخواست کردند، پاداش مربوط به قهرمانی آسیای 2 سال پیش به آن ها پرداخت گردد.

21 بهمن 1398

تیم ملی تکواندو ایران المپیکی شد

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی تکواندو ایران در فینال رقابتهای رزمی جهان (به میزبانی کره جنوبی) با نتیجه 26 بر 14 روسیه را شکست داد و علاوه بر کسب عنوان قهرمانی، سهمیه حضور در مسابقات تیمی آزمایشی بازی های المپیک 2020 توکیو را قطعی کرد.

2 آبان 1398