ادامه قهر و بی احترامی کی روش به مردم و رسانه ها، فدراسیون فوتبال نظاره گر، بدون واکنش

کارلوس کی روش همچنان به قهر خود با مردم و رسانه ها ادامه می دهد و این در شرایطی است که فدراسیون فوتبال هم واکنشی به این موضوع نشان نمی دهد.

ادامه قهر و بی احترامی کی روش به مردم و رسانه ها، فدراسیون فوتبال نظاره گر، بدون واکنش

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، پس از سرانجام دیدار تیم های فوتبال ایران و ترینیداد و توباگو، سرمربی حریف ایران در نشست خبری حاضر شد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد، اما کارلوس کی روش همانند قبل از بازی، در نشست خبری حضور پیدا نکرد.

کی روش و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران بنا به دلایلی که از سوی فدراسیون فوتبال یا مسئولان تیم ملی اعلام نشده تصمیم به سکوت گرفته اند اما اینکه سرمربی میهمان در نشست خبری قبل و بعد از بازی حضور داشته باشد و کی روش در هیچ کدام از این دو نشست خبری به عنوان مربی تیم میزبان حاضر نشود از جمله اتفاقات عجبیی است که فقط نمونه آن را می توان در فدراسیون فوتبال و تیم ملی ایران یافت.

تعیین نیست چرا فدراسیون فوتبال و مسئولان تیم ملی در این باره شفاف سازی انجام نمی دهند. همچنین تعیین نیست این بی احترامی به رسانه و مردم تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. قطعاً کسب اطلاع از وضعیت تیم ملی حداقل حق طرفداران و مردم است اما قهر کی روش و بی احترامی او و تیمش همچنان ادامه دارد و فدراسیون هم نظاره گر این ماجراست بی آنکه واکنشی داشته باشد.

این دیدار دوستانه، با نتیجه یک بر صفر به سود ایران به سرانجام رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 16 فروردین 1398 شناسه مطلب: 21

به "ادامه قهر و بی احترامی کی روش به مردم و رسانه ها، فدراسیون فوتبال نظاره گر، بدون واکنش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه قهر و بی احترامی کی روش به مردم و رسانه ها، فدراسیون فوتبال نظاره گر، بدون واکنش"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید