اهمیت پژوهش برای کودک و نوجوان آنالیز می گردد

به گزارش آریا بلاگ، هشتادویکمین نشست توسعه و ترویج فرهنگ کتاب خوانی با موضوع پژوهش برای کودک و نوجوان روز 25 آذر 1398 در کتابخانه مرجع کانون برگزار می گردد.

اهمیت پژوهش برای کودک و نوجوان آنالیز می گردد

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش گروه فرهنگی آریا بلاگ، نشست پژوهش برای کودک و نوجوان ساعت 14 روز دوشنبه 25 آبان 1398 در کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، مجتمع شهید ملک شامران، پلاک 24 برگزار خواهد شد.

در این نشست جاوید سرایی پزشک، پژوهش گر و مدرس کارگاه های آموزشی آمار و روش تحقیق به همراه اقبال قاسمی پویا پژوهش گر و مدرس دانشگاه به ایراد سخن خواهند پرداخت.

بر اساس این خبر کارشناسان در هشتادویکمین نشست توسعه و ترویج فرهنگ کتاب خوانی در خصوص موضوع هایی از جمله در نقد آموزش و پرورش سنتی و ویژگی های آموزش جدید، تقویت نگاه پژوهشی، درک ماهیت پژوهش، سواد پژوهشی، آموزش پژوهش به مربیان، آموزش مهارت تفکر و تفکر انتقادی سخنرانی می نمایند.

مجموعه نشست های ترویج خواندن دوشنبه آخر هر ماه با حضور صاحب نظران حوزه کودک و نوجوان در محل این کتابخانه برگزار می گردد و حضور تمامی علاقه مندان در این نشست ها آزاد است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 1816

به "اهمیت پژوهش برای کودک و نوجوان آنالیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهمیت پژوهش برای کودک و نوجوان آنالیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید