ایرانسل سیم کارت رایگان سرپرستان خانوار را به وسیله پست تحویل می دهد

به گزارش آریا بلاگ، سرپرستان خانوار متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی دولت که هیچ سیم کارتی به نامشان ثبت نشده است، می توانند به وسیله فروشگاه اینترنتی ایرانسل، به صورت غیرحضوری، برای دریافت سیم کارت رایگان ثبت نام و این سیم کارت را به وسیله شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران دریافت نمایند.

ایرانسل سیم کارت رایگان سرپرستان خانوار را به وسیله پست تحویل می دهد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با توجه به اعلام اهدای وام یک میلیون تومانی دولت به سرپرستان خانوار تحت پوشش یارانه و لزوم ثبت نام متقاضیان با سیم کارت متعلق به سرپرست خانوار، ایرانسل در راستای مسؤولیت اجتماعی خود به سرپرستان خانواری که سیم کارتی به نام خود ندارند، سیم کارت رایگان می دهد.

متقاضیان واجد شرایط فوق می توانند صرفاً با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir، به وسیله بخش سیم کارت و گزینۀ سیم کارت اعتباری رایگان برای سیم کارت اولی ها درخواست خود را ثبت و سیم کارت خود را به وسیله شرکت پست در محل مورد نظرشان دریافت نمایند.

با توجه به شرایط کرونایی و در راستای یاری به رعایت فاصله گذاری فیزیکی و تسهیل شرایط دریافت سیم کارت برای متقاضیان، طرح فوق فقط به وسیله فروشگاه اینترنتی ایرانسل اجرا می گردد و امکان دریافت سیم کارت با مراجعۀ حضوری به فروشگاه ها، نمایندگی های مجاز یا مراکز ارتباط با ایرانسل میسر نیست.

ثبت نام و ارسال این سیم کارت رایگان است و از این بابت هزینه ای از مشترکان ایرانسل دریافت نمی گردد.

منبع: همگردی
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 3042

به "ایرانسل سیم کارت رایگان سرپرستان خانوار را به وسیله پست تحویل می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانسل سیم کارت رایگان سرپرستان خانوار را به وسیله پست تحویل می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید