تاکید رهبر کره شمالی بر تداوم انقلاب جوچه

به گزارش آریا بلاگ، رهبر کره شمالی در دیدار با فرماندهان نظامی این کشور بر تقویت توان بازدارندگی از جنگ پیونگ یانگ و همچنین تداوم انقلاب جوچه تاکید کرد.

تاکید رهبر کره شمالی بر تداوم انقلاب جوچه

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، کیودو با نقل این خبر از خبرگزاری رسمی کره شمالی می نویسد: کیم جونگ اون رهبر کره شمالی، در نشستی با اعضای کمیسیون مرکزی نظامی ضمن تاکید بر تقویت توان بازدارندگی، در مورد مسائل کلیدی لازم در این زمینه سخن گفت.

کمیسیون مرکزی نظامی کمیته مرکزی حزب کارگران کره شمالی مسئول هماهنگی بین هسته مرکزی حکومت و ارتش این کشور بوده و از وظایف اصلی آن نیز تامین مهمات جنگی است.

بر اساس این گزارش، اقدامات برنامه ریزی شده در کمیسیون مرکزی نظامی تصمیمات تاریخی هستند که ضامن تداوم انقلاب جوچه با توان نظامی قابل اتکا خواهد بود.

جوچه ایدئولوژی یا بینش رسمی در کره شمالی است که پدربزرگ رهبر فعلی آن را در آغاز شکل گیری حکومت بنیان گذاشت و از اهداف اصلی آن می توان به اصل اتکا به خود نام برد.

بر اساس اعلام خبرگزاری رسمی کره شمالی، از دیگر مسائل مطرح شده در نشست کیم جونگ اون با فرماندهان نظامی ارتش کره شمالی، لزوم آمادگی در برابر شرایط نظامی پیرامون شبه جزیره کره و تهدید های احتمالی نظام و تائید برنامه های کلیدی تولید مهمات، بود.

در گزارش منتشر شده توسط خبرگزاری رسمی کره شمالی، جزئیاتی از توان بازدارندگی از جنگ مطرح نشده است. با این حال معمولا واژگان بازدارندگی در کره شمالی به معنی موشک های بالستیک و زرادخانه هسته ای است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 3872

به "تاکید رهبر کره شمالی بر تداوم انقلاب جوچه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید رهبر کره شمالی بر تداوم انقلاب جوچه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید