تشویق ایستاده قهرمان فرهادی در کن

به گزارش آریا بلاگ، نمایش فیلم قهرمان پس از اولین نمایش در کن، با تشویق چند دقیقه ای و ایستاده حاضران در سالن گرند لومیر کاخ جشنواره کن همراه شد.

تشویق ایستاده قهرمان فرهادی در کن

به گزارش ایسنا، قهرمان که چهارمین حضور اصغر فرهادی کارگردان ایرانی را در جشنواره کن رقم زده، اولین نمایش خود را در بخش رقابتی این رویداد سینمایی به اسم یکی از نامزد های نخل طلا تجربه کرد و مشاهدات اولیه از استقبال مخاطبین و منتقدان از این فیلم فارسی زبان حکایت دارد.

طبق سنت جشنواره فیلم کن، پس از انتها نمایش حاضران در سالن گرند لومیر جشنواره کن برای چند دقیقه بصورت ایستاده اصغر فرهادی و عوامل این فیلم را مورد تشویق قرار دادند.

فرهادی در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از برگزارکنندگان جشنواره کن برای برپایی این رویداد سینمایی در شرایط کنونی و همه گیری ویروس کرونا گفت: این اولین بار است که فیلم را در میان این تعداد زیاد از مخاطبان دیدن می کنم و این به علت سازماندهی خوب جشنواره است.

او بعلاوه از تشویق حاضران در سالن تشکر کرد و آن را بسیار بامعنا توصیف کرد.

فیلم قهرمان در ادامه روز (14 جولای، 23 تیر) ساعت 11:30 بار دیگر در سالن اصلی گرند لومیر کاخ جشنواره، 15 جولای (24 تیر) ساعت 12:30 در سالن Screen X مجموعه سینمایی نو CINEUM و در نهایت 16 جولای (25 تیر) ساعت 8:30 در سالن SALLE DU SOIXANTIÈME جشنواره کن نمایش خواهد داشت.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

ویدئو از: دنیای تصویر

منبع: فرارو
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 7409

به "تشویق ایستاده قهرمان فرهادی در کن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشویق ایستاده قهرمان فرهادی در کن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید