دوره آموزش سربازی تا چه زمانی یک ماهه است؟

به گزارش آریا بلاگ، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح آخرین شرایط مدت زمان دوره آموزشی سربازان را تشریح کرد.

دوره آموزش سربازی تا چه زمانی یک ماهه است؟

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، ناخدا یکم غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح در خصوص آخرین شرایط مدت زمان دوره آموزشی سربازان که به دلیل کرونا یک ماهه شده بود، گفت: دوره آموزشی در اصل 45 روز است که به خاطر بحث کرونا و فاصله گذاری اجتماعی و پذیرش نصف ظرفیت مراکز آموزشی به صورت 30 روزه در چند ماه اخیر برگزار شد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح شرح داد: براین اساس مقرر شد که ادامه آموزش 15 روزه در یگان ها یا رده های خدمتی ضمن خدمت انجام گیرد.

وی با اعلام این مطلب که یکی از انگیزه های کارکنان وظیفه کمتر بودن دوره آموزشی به واسطه سخت بودن آن است، اظهار داشت: بنا بر آخرین ابلاغ تا تیرماه دوره آموزشی یک ماهه خواهد بود، ولی ادامه این فرایند بسته به شرایط بیماری کرونا و تصمیم گیری جدید در این زمینه است.

ناخدا رحیمی پور با تاکید بر این مطلب که نظر ستاد کل بر آموزش یک ماهه با توجه به شرایط موجود است، ادامه داد: باید مبادی و مراکز آموزشی نیز در این زمینه اظهار نظر کنند.

وی گفت: جلسه نهایی برای مشخص شدن مدت زمان دوره آموزش سربازی یک هفته تا 10 روز قبل از تیر برگزار می شود.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح خطاب به سربازان گفت: نگران این مسأله نباشند چرا که طبق قرائن و شرایط موجود دوره آموزش سربازی تا شهریور احتمالاً یک ماهه خواهد بود؛ اگرچه تصمیم نهایی هنوز گرفته نشده و فعلاً برای اعزامی های تیرماه به طور قطع آموزش سربازی یک ماهه خواهد بود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 3361

به "دوره آموزش سربازی تا چه زمانی یک ماهه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوره آموزش سربازی تا چه زمانی یک ماهه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید