راز سانسور سیکس پک مهاجم پرسپولیس در تلویزیون

به گزارش آریا بلاگ، عیسی آل کثیر بعد از زدن تک گل پیروزی بخش پرسپولیس به السد قطر پیراهنش را از تنش خارج کرد تا سانسورچی ها بازهم دست به کار شوند! فقط یک دقیقه تا خاتمه وقت های قانونی ملاقات حساس پرسپولیس و السد باقی مانده، کرنر روی دروازه قطری ها ارسال می گردد و عیسی آل کثیر با یک ضربه سر فوق العاده دروازه شاگردان ژاوی را فرو می ریزد تا ایران از فرط شادی تا مرز انفجار پیش برود. بازیکنان پرسپولیس مشغول شادی گل در استادیوم اجوکیشن سیتی بودند، اما غافل از اینکه تصاویر از همان لحظه ارسال کرنر در تلویزیون ایران قطع شده!

راز سانسور سیکس پک مهاجم پرسپولیس در تلویزیون

صحنه های آهسته جای صحنه گل عیسی آل کثیر به شکل عجیبی پخش می گردد و بینندگان فقط از صدای گزارشگر متوجه می شوند که پرسپولیس به گل رسیده است.

برای همه این علامت سوال به وجود می آید که چرا تلویزیون دقیقا در لحظه حساس مسابقه تصاویر را قطع کرد؟ آیا مسئله ای فنی وجود داشت؟ پاسخ منفی است. عکس هایی که بعد از بازی در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد، نشان می دهد که عیسی آل کثیر بلافاصله بعد از گلزنی از روی هیجان بالایی که داشته، پیراهنش را از تن خارج نموده؛ اتفاقی که بار ها از سوی ستاره های فوتبال دنیا هم اتفاق افتاده است.

آل کثیر هم شاید اگر می دانست به خاطر این نوع شادی گل، ایرانی ها با اشتباه محاسباتی عوامل فنی صداوسیما حتی صحنه گل را هم به صورت زنده نمی بینند، قطعا نوع شادی گلش را تغییر می داد. جالب این بود که مجری اخبار شبکه خبر به مهاجم پرسپولیس بابت این نوع شادی گل تذکر هم داده: آل کثیر باید توجیه گردد که بازی بعدی کاری کند که ما بتوانیم گل را ببینیم و کمی احساساتش را کنترل کند.

در شرایطی که عکس شادی گل آل کثیر روی جلد روزنامه ها رفته و در همه سایت ها و فضای مجازی قابل مشاهده است، آیا اینقدر حساسیت روی چنین اتفاقی در صداوسیما منطقی به نظر می آید؟ قطعا مردم که این اتفاق را نپسندیدند و بلافاصله در شبکه های اجتماعی به انتقاد از این تصمیم پرداختند.

منبع: فرارو
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 4608

به "راز سانسور سیکس پک مهاجم پرسپولیس در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز سانسور سیکس پک مهاجم پرسپولیس در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید