شخصیت شناسی؛ چه چیزهایی شما را خشنود می نماید؟!

به گزارش آریا بلاگ، آسیب پذیر در برابر شریکشان، و شکست ناپذیر در برابر تهدید های خارجی. برای خوش حال شدن، تنها چیزی که احتیاج دارند، عشق است. اما آیا این چیزی نیست که همه ما دنبال آن هستیم؟

شخصیت شناسی؛ چه چیزهایی شما را خشنود می نماید؟!

در این تست روانشناسی با توجه به برج فلکی ماه تولد خود، می توانید بفهمید چه چیز هایی شما را خوش حال می نمایند.

از زمان های قدیم، بسیاری از افراد اعتقاد داشتند نشان زودیاک یا همان برج فلکی ماه تولد یک فرد، می تواند اطلاعات زیادی راجع به شخصیت او فراهم کند. در متن زیر، با توجه به برج فلکی ماه تولد خود، می توانید بفهمید چه چیز هایی شما را خوش حال می نماید.

هیجان

هیجان، چیزی است که به برج حملی ها قدرت می دهد؛ بنابراین سعی کنید هر چند وقت یک بار به آن ها چالش های کوچکی بدهید و گوش به زنگ نگه شان دارید. کسانی که در برج حمل به جهان آمده اند، از آتش، فرزند خدای آرس (مریخ) و سیاره جنگ و نبرد متولد شده اند.

آن ها احتیاج دارند همواره پیروز باشند. اما بیشتر از همه زمانی خوش حال می شوند که بتوانند بر ترس های خود غالب شوند. ترس عظیم ترین دشمن آن هاست. چیزی که آن ها را به اسارت گرفته و نمی گذارد هنگام دوچرخه سواری در طبیعت، بوی آزادی به مشامشان برسد.

اگر شما متولد برج حمل هستید، می خواهید خوش حال تر باشید و در فعالیت هایی که به شما هیجان می دهد، شرکت کنید. علاوه بر آن، دنبال راه هایی هستید که بر ترس های خود یکی یکی غلبه کنید. اما مراقب باشید بی پروایی را در پیش نگیرید. کنترل ترس باید همواره صحیح و بی خطر باشد.

پایداری

کلمه ای که ارزش جهان را برای آن ها دارد. اما پایداری واقعی چیست؟ بیشتر آن ها نمی دانند. اما یک چیز قطعی است. آن ها از تغییر دوری می نمایند و از آن متنفرند. حتی اگر قلبشان از شدت خواستن تغییر، در حال سوختن باشد.

متولدین برج ثور دوست دارند به عنوان انسان پایدار شناخته شوند. عجیب است، نه؟ در واقع چیزی که آن ها می خواهند، اطمینان خاطر است. به احتمال زیاد، خوش حال می شوند زمانی که شریکی پیدا می نمایند که می توانند به او اعتماد و خودشان را وقف او نمایند.

اعتماد برای آن ها خیلی مهم است. با این که بسیار قوی اند، وقتی محبوبشان را می بینند، هم زمان آسیب پذیر و غیر قابل شکست می شوند. آسیب پذیر در برابر شریکشان، و شکست ناپذیر در برابر تهدید های خارجی. برای خوش حال شدن، تنها چیزی که احتیاج دارند، عشق است. اما آیا این چیزی نیست که همه ما دنبال آن هستیم؟

آزادی

متولدین برج جوزا از بچگی احساس آزادی را طلب می نمایند. ما آن ها را می بینیم در حالی که کوشش می نمایند از همه چیز و همه کس مستقل باشند. اما چیزی که بعدا در زندگی می فهمند، آن است که تمام چیزی که می خواهند، تنفس هوای آزادی در نبود ترس هایشان است. این چیزی است که می خواهند با آن خوش حال باشند.

شما نمی توانید هوا را رام کنید و هم چنین نمی تواند یک متولد برج جوزا را رام کنید. تنها ترس ها و افکار تاریکشان است که می تواند آن ها را اسیر کند. این چیزی است که یک خردادی واقعا می خواهد از آن رهایی پیدا کند. بنابراین، اگر واقعا یک متولد برج جوزا را دوست داریم، باید نشان دهیم به او اعتماد داریم.

اگر متولد برج جوزا راهی برای حل کردن مشکلاتی که او را از لحاظ احساسی اسیر نموده است، پیدا کند، دوست و شریک فوق العاده ای می گردد. تنها چیزی که احتیاج دارند، پیدا کردن راهی برای کنترل افکار تیره شان است.

استمرار

متولدین تیر، نشانه های فرهنگ و تمدن و امنیت احساسی هستند. متولد برج سرطان بودن، مانند گشت و گذار در باد بر روی یک اقیانوس وسیع است. پستی و بلندی های خود را دارد. مهم تر از همه، عمق دارد؛ دقیقا مانند احساساتشان. یک تیرماهی واقعی احتیاج دارد از لحاظ عاطفی، احساس امنیت کند. چطور ممکن است این اتفاق رخ دهد؟

اول از همه، خیلی مهم است که برای یک تیرماهی مکانی امن برای تمام اتفاقات ممکن در زندگیشان داشته باشیم. این اتفاق ممکن است کار، دارایی و یا روابط شخصی شان باشد. متولدین تیر زمانی خوش حال هستند که ضمانت استمرار داشته باشند. از شکست متنفرند. زمانی که حس نمایند آینده ای پربار دارند، تمام کوشششان را به کار می گیرند.

آیا می خواهید متولد برج سرطان سازنده و خوش حال تر باشد؟ مطمئن شوید پتانسیل آن را دارد که بیشتر رشد کند. اگر متولد تیر هستید، کاری که باید بکنید آن است که با تصمیم گیری های مطمئن و امن، روی آینده خود سرمایه گذاری کنید. با اینکه شانس همواره در خانه شما را می زند، اما شانسی است که در کنار پیشرفت شما رشد می نماید. متمرکز بمانید.

اعتماد به نفس

هیچ چیز جذاب تر از نگاه کردن به یک مردادی که در پاساژ با اعتماد به نفس در حال راه رفتن است، نیست. دلیل خوبی هم برای این وجود دارد. آن ها وقتی حس اعتماد به نفس دارند؛ از خود خرسندی و نوری متشعشع می نمایند که به تعالی بقیه نیز یاری می نماید.

آن ها فرزندان خورشید و نورند. فقط آن ها هستند که ضعیف ترین بخش های وجود خود را می پذیرند و بنابراین واقعا شکست ناپذیرند. چطور می توانند به این مرحله برسند؟ اول از همه باید این را قبول نمایند که نمی توانند فوق العاده ترین و عالی ترین انسان جهان باشند. سپس باید همان طور که هستند، خود را قبول نمایند و احساس منحصر به فرد بودن بنمایند.

همه ما با هم تفاوت داریم و این چیز خوبی است. احساس یگانه بودن، حس هیجانی آزادانه می دهد. به عنوان یک متولد برج اسد، باید متوجه باشید که تمام خوبی ها و بدی هایتان شخصیت شما را کامل می نمایند. انسانی که هستید را بپذیرید و دوباره سرافرازانه قدم بردارید. حالا که در جنگ علیه شک هایتان برنده شده اید، می توانید کم کم روی عیب هایتان کار کنید.

ستایش

متولدین برج سنبله کیمیاگران بین تمام برج های فلکی هستند. آن ها فرستاده شده اند تا برای بهتر شدن جهان، سخت کوشش نمایند. تمام چیزی که یک شهریوری به شنیدنش احتیاج دارد، یک سپاسگزارم یا کاری را که می کنی، تحسین می کنم. است. این واقعا باعث خوش حالیشان می گردد. چرا؟

برای این که یک شهریوری همواره تمام جهان را نقد می نماید و مهم تر از همه، خودش را بیشتر از همه قضاوت می نماید. این برای این است که آن ها اعتقاد دارند همواره جا برای رشد و ترقی وجود دارد. آن ها نمی توانند به راحتی استراحت نمایند؛ چرا که حس می نمایند همواره کاری برای انجام دادن هست.

با این که این درست است، اما هر چند وقت یک بار با شنیدن سپاسگزارم از کسانی که به آن ها یاری نموده اند، به خود استراحت می دهند. آن ها می توانند سخت کار نمایند و تنها چیزی که می خواهند، حمایت روحی از جانب اطرفیانشان است. این چیزی است که به متولدین برج سنبله اعتماد به نفس می دهد. آن ها باید به قضاوت کردن خود خاتمه دهند و سعی نمایند در همه جوانب بهتر شوند.

زیبایی

فرزندان واقعی الهه عشق و زیبایی - ونوس یونانی، تنها چیزی که می خواهند، زیبایی است. آن ها برای زیبایی، عشق و محبت زندگی می نمایند و عطش این ها را دارند. البته این زیبایی تماما درباره هارمونی و تعادل است. یک مهر ماهی واقعی، تمام این ها را می طلبد.

چیزی که متولدین برج میزان وقعا می خواهند آن است که با مردم و طبیعت اطرافشان در توازن باشند. یاد دریافت این که زیبایی شان را به وسیله انواع هنر یا صنایع دستی ابراز نمایند، برایشان حیاتی است. این افراد از بچگی احتیاج دارند محیطی آرام بخش برای ابراز و تصریح عقاید و خصوصیات خود داشته باشند.

مهرماهی هستید؟ هنری پیدا کنید که با آن احساس خوش حالی می کنید و تمرین را آغاز کنید. نقاشی بکشید، نویسندگی کنید، آواز بخوانید ... خود را ابراز کنید. این چیزی است که شما را خوش حال می نماید؛ پیدا کردن راهی برای خلق زیبایی!

قدرت

از آن جا که متولدین آبان تحت سلطه آرس - مریخ (سیاره جنگ و نبر) همراه با پلوتون (خدای عالم اسفل) - هادس (سیاره قدرت و تغییر) هستند، درگیری مادام العمری با قدرت دارند. بگذارید شرح بدهم.

متولدین برج عقرب بازماندگان واقعی اند. تقریبا می توانند از پس همه چیز برآیند. از کودکی، دنبال چیزی اند که به آن ها قدرت کافی دهد. نیروی خود را به وسیله فعالیت هایی مانند کسب پول به دست می آورند.

در حین رشد و تکامل، متوجه می شوند که قدرت واقعی درون یک فرد است. برای همین است که داناترین بین متولدین برج های فلکی، آبانی ها هستند. در نهایت به این می رسند که تنها باید به خودشان تکیه نمایند؛ چرا که منبع قدرت واقعی، خودشان هستند. زمانی که راجع به خودشان به اطمینان برسند، حس خرسندی واقعی به آن ها دست می دهد.

امید

قدرت واقعی آن ها از سیاره مشتری می آید؛ سیاره فرصت ها، رشد و توسعه. جایی که در آن، کوته فکری و نگرانی های کوچک و بی فایده وجود ندارد. یک آذرماهی واقعی، همواره هدفش را بالا و بالاتر می برد و راهنمای او در این هدف گذاری، امیدش است.

آذری ها در نبود خوش بینی، نمی توانند خوش حال باشند. برای همین به کسانی در اطرافشان احتیاج دارند که رویاهایشان را پرورش دهند؛ اما هر از چند گاهی هم آن ها را سر عقل آورند تا از شکست و ناامیدی جلوگیری گردد.

در نهایت، ذات دانایشان راهی برای رسیدن به آرزوهایشان در طول زندگی پیدا می نماید؛ اما آن ها همچنان به امید و انرژی مثبت برای رسیدن به خرسندی احتیاج دارند. این گونه است که وارد مرحله ای از سعادت دائمی می شوند.

عزت نفس

متولدین دی، در طول سال ها لایه ای ضخیم و مستحکم دور خود ساخته اند تا از آسیب دیدن در امان بمانند. اما چرا؟ چون بیشتر آن ها به خودشان و هرکاری که انجام می دهند شک دارند.

این برای آن ها خیلی عادی است؛ چرا که از بچگی همین کار را می کردند. آن ها باید در همه چیز بهتر شوند. بهتر در درس، شغل، روابط، خانواده ... و همه چیز! آن ها به معنای واقعی کمال گرا هستند و نمی توانند به کمال نرسیدن خود را ببینند.

قابل احترام بودن از نظر اطرافیانشان، چیزی است که متولدین برج جدی به آن احتیاج دارند. این جا جایی است که یاد می گیرند عزت نفسشان را بیشتر نمایند. زمانی که احترامی که برای وجودشان قائل هستند را بپذیرند، خرسند هستند و قادرند هر کاری را انجام دهد.

یکتایی

با این که از دوران کودکی یاد می گیرند هم رنگ جماعت شوند و با موفقیت با بقیه در هم آمیزند، هویت واقعی و منحصر به فرد بودن خود را حفظ می نمایند. چرا؟ زیرا این باعث می گردد از دیگران مستقل بمانند.

متولدین برج دلو از تفاوت داشتن با دیگران هراس دارند؛ اما در عین حال آن را می طلبند. یک بهمن ماهی زمانی خوش حال است که تمام جزئیاتی که باعث خاص بودن آن ها می شوند کاملا پذیرفته شوند. هر کسی، بخش های تاریکی در وجودش دارد.

ما زمانی برنده ایم که تمام بخش های وجود خود را بپذیریم و روح خود را آرام کنیم. زمان، بی خاتمه است. بنابراین، می توانیم همواره برگردیم و نواقص خود را درست کنیم. اما پنهان کردن آن ها از خودمان، هیچ مسئله ای را حل نمی نماید. یگانگی خود را بپذیرید.

متولدین اسفند تحت سلطه نپتون - پوزیدون (خدای دریا) و سیاره اقیانوس ها هستند. هیچکس نمی تواند بگوید چه چیزی در زیر دریا نهفته است. گنج، انسان های گمشده یا هیولا های مخوف. احساسات اسفند ماهی ها نیز دقیقا همین طور است.

آن ها دائما از احساسات وسیع اقیانوس مانندشان، محرک هایی دریافت می نمایند. از آن جا که نمی دانند منبع این محرک ها چیست، همواره در کوشش هستند راهی برای متعادل کردن آن چه در قلبشان اتفاق می افتد، پیدا نمایند. گاهی راه را گم می نمایند. وقتی تسلیم می شوند، به جهان های دیگری سفر می نمایند تا آرامش ذهنی خود را پیدا نمایند. اما این تنها ساز و کاری برای دفاع از خود است.

چیزی که متولدین برج حوت واقعا می خواهند، آن است که در اطراف خود کسانی را داشته باشند که به آن ها حس امنیت بدهند و عشق بورزند. زمانی که حس نمایند گرمی عشق درون قلبشان، در حال آب کردن یخ ترس هایشان است، خوش حال هستند.

منبع: فرادید
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 6471

به "شخصیت شناسی؛ چه چیزهایی شما را خشنود می نماید؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت شناسی؛ چه چیزهایی شما را خشنود می نماید؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید