شعرهای روزنامه نگار اردبیلی کتاب شد

به گزارش آریا بلاگ، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در اردبیل، لیلایی که نیامد نخستین مجموعه شعر حمید رستمی است که بیشتر به عنوان روزنامه نگار شناخته می گردد.

شعرهای روزنامه نگار اردبیلی کتاب شد

وی متولد سال 1354، کارشناس مهندسی برق و کارشناس ارشد ارتباطات اجتماعی است که نویسندگی را از سال 71 با نمایشنامه نویسی شروع کرد و از سال 78 به صورت حرفه ای در مطبوعات اردبیل و تهران مشغول به کار شد.

عضویت در هیأت تحریریه روزنامه سراسری اعتماد و نشریه آوای اردبیل نخستین تجربه های ژورنالیستی وی بود که بعدها با سردبیری نشریه مهر اردبیل، مجله سارای و نشریه دغدغه ادامه یافت و اکنون از نویسندگان روزنامه سراسری هفت صبح است.

رستمی در سال 93 نمایشنامه دل و دشنه را نوشت که با کارگردانی غریب منوچهری در جشنواره استانی حضور یافت و تمام جوایز آن، از جمله بهترین متن را به خود اختصاص داد؛ به جشنواره منطقه ای در بندر گناوه راه یافت و جایزه بهترین بازیگر زن را نصیب مریم ندایی کرد. وی همچنین در سال 83 نامزد دریافت جایزه از جشنواره سراسری مطبوعات در رشته طنز مکتوب شد.

اندیشه سیاسی در سینمای ایران، مجموعه داستان های کوتاه اتاقی در حومه خاطره، نمایشنامه دل و دشنه و ستاره های آسمان سینما از جمله آثار در دست چاپ این نویسنده هستند.

مجموعه شعر لیلایی که نیامد 95 شعر سپید را شامل می گردد که در 116 صفحه، قطع رقعی و با قیمت 25 هزار تومان، از سوی نشر عنوان وارد بازار کتاب شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 3539

به "شعرهای روزنامه نگار اردبیلی کتاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعرهای روزنامه نگار اردبیلی کتاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید