غش کردن داماد پس از یک سوتی عجیب در عروسی!

به گزارش آریا بلاگ، داماد که حین انجام مراسم تبادل حلقه های گل مرتکب اشتباه شده بود ناگهان غش کرد.

غش کردن داماد پس از یک سوتی عجیب در عروسی!

به گزارش خبرنگار، شیوع موج دوم مرگبار کرونا در هند موجب به تاخیر افتادن بسیاری از مراسم های جشن عروسی در این کشور شده است. در حالی که بسیاری از خانواده ها از برپایی جشن عروسی خود منصرف شده اند، اما تعدادی همچنان اقدام به برپایی جشن عروسی خود می نمایند و بعضی اوقات اتفاقات عجیبی در این مراسم ها رخ می دهد.

وارمالا (تبادل حلقه های گل میان عروس و داماد) از بخش های ثابت در مراسم عروسی در هند به تعداد می رود. در این مراسم عروس و داماد به نوبت حلقه های گل را به گردن یکدیگر می اندازند. اما به تازگی اشتباه یک داماد هندی حین انجام مراسم وارمالا چنان برای او سخت و سخت بود که موجب غش کردن وی در جشن عروسی شد. این داماد که حین تبادل حلقه گل، اشتبا ها چیزی نمانده بود آن را به گردن مادر عروس بیندازد ناگهان بدحال شد و در مقابل عروس روی زمین افتاد.

ویدئویی که به وسیله یکی از مهمانان و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه غش کردن داماد را نشان می دهد. در این ویدئو داماد حواس پرت در حالی که در مقابل عروس ایستاده است حلقه گل را به سمت مادر عروس گرفته و کوشش می نماید آن را به گردنش بیندازد. در این لحظه مادر عروس با دست خود حلقه را رد نموده و داماد را به سمت عروس برمی گرداند. در ادامه داماد که ظاهرا متوجه اشتباه خود شده بدحال شده و ناگهان در مقابل عروس روی زمین می افتد.

این ویدئو پس از انتشار مورد توجه کاربران نهاده شد و تا به امروز هزاران بیننده داشته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 7798

به "غش کردن داماد پس از یک سوتی عجیب در عروسی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غش کردن داماد پس از یک سوتی عجیب در عروسی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید