مدیر فنی هندبال زنان: کره، ژاپن و قزاقستان حریفان اصلی آسیایی ما هستند

به گزارش آریا بلاگ، عزت الله رزمگر گفت: امیدوارم با همت بازیکنان و کوشش کادر فنی مقام درخور برای هندبال زنان ایران کسب کنیم و شرمسار نباشیم.

مدیر فنی هندبال زنان: کره، ژاپن و قزاقستان حریفان اصلی آسیایی ما هستند

مدیر فنی تیم ملی هندبال زنان ایران در گفت و گو با خبرنگاران، در خصوص آخرین مرحله اردوی تیم ملی قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا اظهار کرد: این آخرین اردوی قبل از اعزام است. اردوی قبل در قزوین اولین اردویی بود که ما بازیکن کرونایی نداشتیم. با این شرایط ما از اردوی پنجم توانستیم با حضور همه بازیکنان تمرینات تکنیکی و تاکتیکی را انجام دهیم و روی دفاع و حمله تقریبا کار کنیم. به امید خدا از هشتم شهریور اردوی آخر را انجام می دهیم و بعد هم به قطر اعزام می شویم.

رزمگر در خصوص تورنمنت قطر گفت: آخرین اردوی ما از هشتم شهریور آغاز می گردد و تا 15 شهریور ادامه دارد. ما بعد از این اردو برای انجام تورنمنت به قطر می رویم. قطر از تیم ایران دعوت نموده تا اردوی مشترک و بازی های محبت آمیز در قطر داشته باشیم. این تورنمنت با هزینه و امکانات کامل از سوی قطر انجام می گردد.

مدیر فنی تیم ملی هندبال زنان در ادامه گفت: امیدوارم با همت بازیکنان، کوشش کادر فنی و یاری فدراسیون و امکاناتی که در اختیارمان می گذارند این اردوها را پشت سر بگذاریم و بتوانیم مقامی در خور برای ایران کسب کنیم و شرمسار نباشیم.

وی در خصوص حریفان تیم ملی هندبال زنان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: همه تیم ها تقریبا مثل هم هستند. چین تیم خیلی خوبی بود که در مسابقات شرکت نکرد. ما برای قرار گرفتن میان چهار تیم نخست گروهمان رقبایی همانند کره جنوبی، ژاپن و قزاقستان را باید پشت سر بگذاریم. اگر در میان چهار تیم قرار نگیریم برای حضور در میان شش تیم و کسب مجوز جهانی باید با ازبکستان و هندوستان که تیم های خوبی هستند رقابت کنیم. در خصوص تیم اردن که میزبان هم هست شناختی نداریم و این تیم هم می تواند حریف خوبی باشد. باید در جریان مسابقات شرایط را دید و بررسی کرد.

رزمگر گفت: ما شناخت خوبی روی تیم ازبکستان داشتیم اما اکنون این تیم در گروه دیگر است و احتمال اینکه نسبت به سایر تیم های گروهش جزو چهار تیم قرار بگیرد کم است. در گروه ما ژاپن قطعا سرگروه می گردد و تیم ما، هندوستان و اردن کوشش می کنیم تا در کنار ژاپن به دور بعد راه پیدا کنیم و در میان چهار تیم قرار بگیریم.

مدیر فنی تیم ملی هندبال زنان ایران گفت: امیدوارم که بازیکنان همت نمایند و توانایی های خود را نشان دهند تا بتوانیم جزو چهار تیم قرار بگیریم. اگر هم نشد باید همه برای جهانی شدن کوشش کنیم. با توجه به شرایط و اینکه تمرینات بسیار کمی داشتیم کار آسان نیست. کرونا ما را خیلی اذیت کرد و ما در هر مرحله از اردوها تعداد زیاد بازیکن با تست مثبت کرونا داشتیم. در اردوی پنجم ما هیچ بازیکن کرونایی نداشتیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 7822

به "مدیر فنی هندبال زنان: کره، ژاپن و قزاقستان حریفان اصلی آسیایی ما هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر فنی هندبال زنان: کره، ژاپن و قزاقستان حریفان اصلی آسیایی ما هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید