کالدرون: نمی خواهم که مدیرعامل باشگاه فقط روی سکو باشد، حمایت هواداران کارم را سخت تر می کند

به گزارش آریا بلاگ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بر سر مسائل مختلف هماهنگی خوبی با مدیرعامل این باشگاه دارد.

کالدرون: نمی خواهم که مدیرعامل باشگاه فقط روی سکو باشد، حمایت هواداران کارم را سخت تر می کند

به گزارش آریا بلاگ و نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون در پایان جلسه خود با محمدحسن انصاری فرد درباره این نشست اظهار کرد: از روز اول با هم صحبت کردیم و قرار شد در کنار هم و در قالب یک تیم کار کنیم. من و مدیرعامل مسئولیت های مهمی در باشگاه داریم که باید با هم هماهنگ باشیم. من داخل زمین و ایشان در خارج از زمین مسئولیت ها را به عهده داریم و در جلسه دیروز درباره همین مسائل صحبت کردیم. تاکنون جلسات مثبتی با آقای انصاری فرد داشته ام و هماهنگ بوده ایم. امیدوارم این همکاری به خوبی ادامه پیدا کند.

او ادامه داد: به نظر من مدیرعامل باید از همه موارد داخل زمین خبر داشته باشد. من دلم نمی خواهد که مدیرعامل باشگاه فقط روی سکو باشد و از بالا همه چیز را نظاره کند. ما باید در طول هفته هم با یکدیگر کار کنیم و دائما در تماس باشیم. اینگونه جلسات هم برای همین هماهنگی ها است.

کالدرون درباره آینده تیم گفت: وضعیت تیم خیلی خوب است. امیدوارم حمایت کامل از سوی تیم مدیریتی باشگاه صورت گیرد و من هم در حال ارتقای سطح فنی تیم هستم و سعی می کنم روز به روز تیم را به شرایط ایده آل نزدیک تر کنم. از سال قبل تا الان هم مدیرعامل عوض شده هم کادر فنی اما اسکلت اصلی تیم حفظ شده و این شانس خوبی است برای ما که باید از آن نهایت استفاده را ببریم. همچنین همه ما با کمک به هم باید ثابت کنیم که لیاقت حضور در پرسپولیس و تکرار قهرمانی را داریم.

سرمربی پرسپولیس درباره حمایت هواداران از او و استفاده از عبارت هر چی کالدرون بگه در فضای مجازی هم گفت: خوشحالم که هواداران همیشه تیم را حمایت می کنند اما این موضوع مسئولیت من را بیشتر و سنگین تر می کند. همه ما اینجا هستیم که کار کنیم و به آنها قول می دهم که نهایت تلاشمان را برای خوشحالی شان به کار می گیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 706

به "کالدرون: نمی خواهم که مدیرعامل باشگاه فقط روی سکو باشد، حمایت هواداران کارم را سخت تر می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: نمی خواهم که مدیرعامل باشگاه فقط روی سکو باشد، حمایت هواداران کارم را سخت تر می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید