اخبار اقتصادی

هرچه تحریم دارید زودتر اعمال کنید، نمی دانید با چه کسی طرف هستید

رجب طیب اردوغان در واکنش به تهدیدات آمریکا درباره اعمال تحریم علیه ترکیه به دلیل خرید و آزمایش سامانه های دفاع موشکی اس-400 روسیه، گفت: هر تحریمی دارید، سریعاً اعمال کنید. شما نمی دانید با چه کسی طرف هستید.

5 آذر 1399

طرح جاماندگان سهام عدالت در نوبت آنالیز است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره سهام عدالت و افرادی که پیروز به در یافت این سهام نشده اند گفت: طرح جاماندگان سهام عدالت در نوبت آنالیز در صحن علنی است و منابع اقتصادی آن هم تعیین شده است.

5 آذر 1399

با ترخیص انسولین قلمی از گمرک این دارو در داروخانه ها توزیع می گردد

دکتر کیان گفت: با ترخیص انسولین قلمی از گمرک این دارو در داروخانه ها توزیع می گردد.

3 آذر 1399

چشم انداز بورس هفته ، فرایند بازار سهام چگونه خواهد بود؟

به گزارس خبرنگاران، در نظرسنجی این هفته از کارشناسان بازار سهام، فرایند بازار سهام متعادل پیش بینی شده و بعضی از کارشناسان نوسان جزئی شاخص کل بازار سهام را در محدود یک میلیون و 350 تا یک میلیون و 500 تا بعد از انتخابات آمریکا پیش بینی می نمایند.

2 آذر 1399

اولویت های سازمان بیمه سلامت

مدیرعامل جدید سازمان بیمه سلامت ایران ضمن تشریح برنامه های آینده این سازمان بیمه گر، مهمترین بحث در طول ماه های آینده را گسترش برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع در جمعیت روستایی و شهری در کشور، خواند.

1 آذر 1399

بایدن به آمریکایی ها وعده واکسن رایگان کرونا داد

بایدن وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات و راه یابی به کاخ سفید یک برنامه ملی گسترده برای مواجهه با ویروس کرونا اجرا خواهد کرد.

1 آذر 1399

حضور بدون ماسک وزیربهداشت چک در رستوران، نخست وزیر: برکنارش می کنم

نظام درمانی چک در روزهای اخیر تحت فشار واقع شده است و تنها در روز چهارشنبه بیش از 14 هزار مورد ابتلای جدید در این کشور به ثبت رسیده است.

30 آبان 1399

بی اعتنایی فرهنگستان به درگذشت شجریان؛ تعجب کنیم یا نه؟!

سکوت فرهنگستان زبان و ادب پارسی در قبال درگذشت یکی از برجسته ترین و محبوب ترین خدمت گزاران و پشتیبانان و مروّجان زبان و ادب فارسی هم مایۀ شگفتی است و هم نیست.

26 آبان 1399

پشت پرده افشاگری علیه بایدن

روزنامه نیویورک پست در گزارشی به ایمیل های جو بایدن که ادعا می گردد شواهدی از سوءاستفاده هانتر بایدن پسر نامزد حزب دموکرات از قدرت پدرش که در آن موقع معاون رئیس جمهور آمریکا بود، پرداخته، این در حالیست که این ادعا ها در گذشته نیز توسط ترامپ و هواداران...

26 آبان 1399

جزئیات شاخص و معاملات بورس در روز سه شنبه 22 مهرماه 99

شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز سه شنبه 22 مهرماه کار خود را با رشد 9 هزار واحدی آغاز کرد، اما بعد از 20 دقیقه با افزایش ناگهانی فشار فروش شاهد برگشت شاخص کل به فرایند نزولی هستیم. در 30 دقیقه ابتدایی بازار امروز شاخص کل سه هزار واحد معادل 21 صدم درصد...

23 آبان 1399

پورموسوی باید یک صنعت نفت جدید را بسازد

خبرنگاران/خوزستان کاپیتان سابق تیم فوتبال نفت آبادان معتقد است که باتوجه ب این که نفت شاکله اصلی فصل قبل خود را از دست داده، پورموسوی کار سختی در این تیم دارد و باید یک صنعت نفت جدید را بسازد.

22 آبان 1399

مقایسه بایدن2020 و کلینتون2016 در نظرسنجی ها، نرخ محبوبیت و شانس پیروزی 2 کاندیدا

خبرنگاران : در گزارش زیر به ترتیب؛ جدول مقایسه جو بایدن و دونالد ترامپ از نظر نرخ محبوبیت و شانس شرط بندی و بررسی نرخ تأیید عملکرد رئیس جمهوری، جدول مقایسه نظرسنجی های نامزد دموکرات ها در 2020 و 2016، نمودارهای مقایسه...

20 آبان 1399

حکیم خطاب به سفیر آمریکا: عراق به صحنه ای برای تعرض به کشورهای همسایه تبدیل نخواهد شد

رهبر جریان حکمت ملی خطاب به سفیر آمریکا تاکید نمود که عراق به صحنه ای برای تعرض به کشورهای همسایه تبدیل نخواهد شد، وی همچنین از آمادگی برای ایفای نقش میانجیگری در منطقه اطلاع داد.

17 آبان 1399

مقاله: تجارت خود را در کانادا به راه بیاندازید

همانطور که در بالا اشاره شد، درخواست برای ویزای کانادا و در نهایت مهاجرت به این کشور به وسیله برنامه ارزیابی تاثیر بازار کار گرداننده مالک، نسبت به دیگر برنامه های تجاری مهاجرتی مزایای متعددی دارد. اگر شخص خارجی متقاضی دریافت اجازه کار (ویزای کاری کانادا)،...

16 آبان 1399

صدرنشین کالاهای صادراتی کشور

خبرنگاران : مبادلات تجاری ایران با کشورهای خارجی در 6 ماهه نخست سال جاری به 30 میلیارد و 349 میلیون دلار و 62 میلیون و 842هزار تن رسید.

15 آبان 1399

نمایش فاجعه بار ترامپ

دونالد ترامپ با ژستی تهاجمی برای از میدان به در کردن رقیب دموکراتش وارد مناظره شد و تا مقطعی نیز طبق هدفش پیش رفت اما کم کم فضای مناظره تبدیل به تصویری از دوران ریاست جمهوری اش شد؛ همه قوانین را زیر پا گذاشت، با رقیبش قلدرمآبانه رفتار کرد، دروغ پشت دروغ...

14 آبان 1399

آمریکا 20 شخص حقیقی و حقوقی را به دلیل همکاری با دولت سوریه تحریم کرد

وزارت خزانه داری آمریکا از تحریم 20 شخص حقیقی، شرکت و نهاد از جمله وزارت گردشگری سوریه به دلیل همکاری با دولت قانونی سوریه خبر داد.

14 آبان 1399

اینتل عرضه تراشه های جدید خود را به تعویق انداخت

شرکت اینتل عرضه تراشه های 7 نانومتری خود را برای رایانه های شخصی به تأخیر انداخت.

10 آبان 1399

برنامه احیای اقتصاد اتحادیه اروپا رونمایی شد، برگزیت و کرونا مهار می شوند

رئیس شورای اروپا از طرح خود برای اجرای یک برنامه گسترده با هدف احیای اقتصاد اتحادیه اروپا رونمایی کرد.

9 آبان 1399

کانون بانوان بازرگان قم شروع به کار کرد

رئیس اتاق قم گفت: جامعه زنان کشور بخشی مهم از ظرفیت نیروی انسانی در ابعاد مالی و اجتماعی محسوب می شوند. آمار و اطلاعات موجود نشان می دهد در سال های اخیر آنها نقش مهمی را در شاخص های توسعه بهره گرفته اند.

8 آبان 1399
تعداد: (292)