استقلال مثل محله برو بیا شده است، این برای وزارت ورزش هشدار است

به گزارش آریا بلاگ، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال در سال 98 روزهای پر التهاب و پر فراز و نشیبی را طی کرد و رفت و آمدهای زیادی روی صندلی مدیرعاملی و نیمکت مربیگری از جمله معضلاتی بود که گریبان این تیم را گرفت.

استقلال مثل محله برو بیا شده است، این برای وزارت ورزش هشدار است

پیمان صاحب جمعی پیشکسوت تیم استقلال در گفتگو با خبرنگاران در همین رابطه گفت: همین که هر روز یک نفر مسئولیت اجرایی را بر عهده دارد و رفت و آمد در ساختمان باشگاه زیاد است نشان دهنده عمق مسائل این باشگاه است. مسائلی که تا ریشه ای حل نشود این تیم نفس راحتی نخواهد کشید.

وی افزود: فتح الله زاده عاشق استقلال بود و وقتی از مدیریت آن انصراف می دهد یعنی مسائل عمقی است و می داند در این مقطع نمی تواند کمکی بکند و برای همین انصراف می دهد.

پیشکسوت آبی پوشان افزود: استقلال معمولا در طول حیات خود ثبات داشته و به ثباتش افتخار می کرده. اما حالا می بینیم که مثل محله برو بیا شده و هر روز افراد تازه ای سر از این باشگاه در می آورند. این هشداری است برای وزارت ورزش و جوانان که مسئولیت اصلی اداره این باشگاه را بر عهده دارد. این رفت و آمدها نشان می دهد یک جای کار اشکال دارد.

صاحب جمعی در خصوص مدیرعامل آینده استقلال بیان داشت: امیدوارم امروز بهترین تصمیم گرفته شود. مدیرعامل استقلال باید پارامترهای زیادی داشته باشد. از قدرت مدیریت و اجرایی گرفته تا توانمندی برای کسب درآمد. درآمدهای پایداری که قدرت اداره باشگاهی با این عظمت را داشته باشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 2585

به "استقلال مثل محله برو بیا شده است، این برای وزارت ورزش هشدار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال مثل محله برو بیا شده است، این برای وزارت ورزش هشدار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید