بورس هفته آینده صعودی است؟

به گزارش آریا بلاگ، تهران (پانا) - در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته شاخص کل توانست تا حدی اصلاح و ریزش را جبران کند و در محدوده یک میلیون و 520 هزار واحد قرار بگیرد. اما پیش بینی کارشناسان از فرایند بازار هفته پیش رو به چه صورت است؟

بورس هفته آینده صعودی است؟

به گزارش تجارت نیوز، بازار سهام هفته گذشته فرایند متعادل و مثبتی را داشت اما سه روز معاملاتی را با اصلاح شاخص کل گذراند. در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته شاخص کل توانست تا حدی اصلاح و ریزش را جبران کند و در محدوده یک میلیون و 520 هزار واحد نهاده شد. اما پیش بینی کارشناسان از فرایند بازار هفته پیش رو به چه صورت است؟

جواد فلاحیان، کارشناس بازار سرمایه در این باره گفت: هفته آینده فرایند بازار سهام با پیشروی تک سهم ها خواهد بود و تحرکات متعادل و خنثی را برای شاخص خواهیم دید.

سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار سرمایه هم در همین مورد گفت: بازار هفته آینده خنثی است و گروه فرآورده های نفتی و سیمانی پیشرو خواهند بود.

بعلاوه محمد خبری زاده دیگر کارشناس بازار سهام هم معتقد است هفته آینده بازار خنثی رو به مثبت خواهد بود و تک سهم ها مثبت های بازار هستند.

حسین مرید سادات هم درباره بازار هفته آینده گفت: بازار هفته آینده صعودی است و گروه های پیشرو فلزات اساسی و شیمیایی ها هستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 7870

به "بورس هفته آینده صعودی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس هفته آینده صعودی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید