بیت سعید: از قطر پیشنهاد دارم اما اولویتم فولاد است، امیدوارم فصل آینده طرفداران را شادمان کنیم

حسن بیت سعید، مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان ابراز امیدواری کرد، تیمش در فصل پیش رو با کسب نتایج مطلوب طرفداران خود را شادمان کند.

بیت سعید: از قطر پیشنهاد دارم اما اولویتم فولاد است، امیدوارم فصل آینده طرفداران را شادمان کنیم

حسن بیت سعید در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره عملکرد فولاد خوزستان در فصل گذشته و قرار دریافت این تیم در مکان هشتم جدول رده بندی لیگ برتر گفت: فصل قبل برای فولاد یک فصل پر فرازونشیب بود. هدف ما این بود که نتایج خوبی بگیریم و در بین تیم های بالانشین باشیم، ولی در فصل گذشته تغییرات زیادی در کادر فنی صورت گرفت و این موضوع تأثیرگذار بود.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه اضافه کرد: وقتی وضعیت پایدار نباشد طبیعتاً مشکلاتی به وجود می آید، این نتایجی که گرفتیم باب میل بازیکنان نبود و انتظار داشتیم عملکرد بهتری داشته باشیم. می دانیم که انتظار طرفداران هم بالا بود، ولی امیدوارم فصل آینده آنها را مسرور کنیم.

وی درباره اینکه برای فصل بعد چه تصمیمی خواهد گرفت، مطرح نمود: قرارداد من تمام شده است و هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته ام. از لیگ ستارگان قطر هم پیشنهاد دارم، ولی اولویت من ماندن در فولاد است. دوست دارم شرایط فراهم گردد تا در این تیم بمانم و حالا باید دید شرایط چطور پیش خواهد رفت. من فولاد و طرفدارانش را دوست دارم و امیدوارم در فصل آینده اتفاقات خوبی برای این تیم رقم بخورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 137

به "بیت سعید: از قطر پیشنهاد دارم اما اولویتم فولاد است، امیدوارم فصل آینده طرفداران را شادمان کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیت سعید: از قطر پیشنهاد دارم اما اولویتم فولاد است، امیدوارم فصل آینده طرفداران را شادمان کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید