تیم انتخاباتی ترامپ، جارد کوشنر را مقصر باخت ترامپ می داند

به گزارش آریا بلاگ، تیم انتخاباتی دونالد ترامپ یکدیگر را به عنوان عامل شکست او در رقابت تنگاتنگ سوم نوامبر مقصر می دانند و ترکش اول هم به جارد کوشنر، داماد رئیس جمهوری فعلی آمریکا اصابت نموده که به عنوان مشاور ارشد در کاخ سفید حضور دارد.

تیم انتخاباتی ترامپ، جارد کوشنر را مقصر باخت ترامپ می داند

به نوشته روزنامه دیلی میل، جارد کوشنر نقش های متفاوتی در دنیای ترامپ ایفا نموده است؛ رئیس دوفاکتوی کارکنان، حفظ کننده حالات و رفتارهای این رئیس جمهوری، نفر اول در خاورمیانه، هماهنگ کننده تیم مقابله با کرونا و از همه مهمتر مغز متفکر پشت صحنه در کارزار انتخاباتی 2020.

کوشنر از همان ابتدا به وضوح روشن ساخت که در تمام تصمیم گیری های انتخاباتی مهم، وقتی پای تضمین دور دوم ریاست جمهوری ترامپ مطرح باشد، مداخله دارد. برد پارسکاله مدیر کمپین سابق دونالد ترامپ به کوشنر گزارش می داد و از نیروهای وفادار به او به شمار می رفت.

جارد کوشنر در تمام صحنه ها در کنار رئیس جمهوری فعلی آمریکا حاضر است. او در آخرین کمپین انتخاباتی ترامپ که دو روزه و در هفت ایالت بود، حضور داشت. ترامپ در یک گردهمایی کوشنر را به روی صحنه آورد، اما او بیشتر مواقع در پشت صحنه حاضر است و با دقت به هزاران حامی ترامپ که بدون حفظ فاصله اجتماعی در کنار هم ایستاده بودند، توجه می کرد.

حال با محرز شدن شکست انتخاباتی ترامپ، جمهوری خواستار موجی برای مقصر نشان دادن یکدیگر به راه انداخته اند. یکی از متحدان ترامپ به واشنگتن پست گفت: اگر این رئیس جمهوری پیروز می شد، کوشنر مستحق ستایش می شد، اما اگر او ببازد، او مستحق سرزنش است.

اما یکی از مقام های ارشد دولت در گفت وگو با دیلی میل از کوشنر دفاع کرد. او گفت: انتظار می رفت کارزار انتخاباتی ترامپ با اختلاف زیاد شکست بخورد که به لطف زیر ساختی که کوشنر به راه انداخت، این تنها به چند هزار رای در چند ایالت کاهش یافت. اگر کوشنر نبود، نتیجه رقابت 2020 برای ترامپ بسیار بدتر می شد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 5034

به "تیم انتخاباتی ترامپ، جارد کوشنر را مقصر باخت ترامپ می داند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم انتخاباتی ترامپ، جارد کوشنر را مقصر باخت ترامپ می داند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید