ثبت رکورد تاریخی ساماندهی ورزشکاران ایران

به گزارش آریا بلاگ، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از ثبت رکورد تاریخی ساماندهی ورزشکاران ایران در بانک جامع این فدراسیون اطلاع داد.

ثبت رکورد تاریخی ساماندهی ورزشکاران ایران

به گزارش آریا بلاگ و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی با بیان اینکه بانک جامع ورزشکاران فدراسیون پزشکی ورزشی تنها مرجع آمار رسمی ورزشکاران کشورمان و پایه برنامه ریزی های فدراسیون های ورزش و وزارت ورزش و جوانان است، گفت:به دنبال برنامه ریزی انجام شده خوشبختانه رشد ساماندهی ورزشکاران همچنان ادامه دارد و در حالی که در سال های گذشته آین آمار به ندرت از 3 میلیون و 200 هزار نفر فراتر می رفت، اما در سرانجام سال 97 به بیش از 3 میلیون و 300 هزار ورزشکار بالغ شد و با ادامه این رشد در سه ماهه نخست امسال، تعداد ورزشکاران سازمان یافته سراسر کشور در سرانجام خردادماه به 3 میلیون 603 هزار نفر رسید.

حذف کارت های فیزیکی عضویت و راه اندازی فرآیند عضویت آنلاین و 365 روزه شدن عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی را از جمله دلایل این رشد دانست و گفت: علاوه بر اینکه آمار فوق پایه برنامه ریزی های ورزش کشور است، فدراسیون پزشکی ورزشی به اعضای خود خدمات متنوع و گسترده درمانی، توانبخشی، آموزشی، مشاوره ها در زمبنه های تخصصی مختلف و ... ارائه می نماید.

نوروزی عنوان نمود: ورزشکاران برای عضویت دراین سامانه می تواند به پایگاه فدراسیون پزشکی ورزشی به نشانی www.ifsm.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 159

به "ثبت رکورد تاریخی ساماندهی ورزشکاران ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت رکورد تاریخی ساماندهی ورزشکاران ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید