جای خالی آموزش استکبار ستیزی برای نسل های آینده بسیارملموس است

به گزارش آریا بلاگ، مدیریت جوانان موتلفه اسلامی تاکید نمود: جای خالی آموزش استکبار ستیزی، تجارب تاریخی حاصل شده در سال های گذشته، در کتب درسی برای نسل های آینده جمهوری اسلامی بسیارملموس است.

جای خالی آموزش استکبار ستیزی برای نسل های آینده بسیارملموس است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه سیاسی آریا بلاگ، مدیریت جوانان موتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای اهانت رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر صلح و دوستی را محکوم کرد.

متن این بیانیه به توضیح زیر است:

اهانت ریاست جمهوری فرانسه به ساحت مقدس رسول الله دل انسان های آزاده را جریحه دار کرد.

این سخنان نا به جا بدون تفکر و از روی جهل و نادانی آنان در مقابل مکتب اسلام رحمانی همچون گذشته، با برنامه و در امتداد پروژه اسلام هراسی و ارائه چهره غیرواقعی از اسلام است.

جوانان موتلفه اسلامی این اهانت را محکوم می نماید و در راستای فرمایشات رهبر انقلاب در نامه خطاب به جوانان فرانسه از آزادگان دنیا خواهان جوابگویی صریح و موضع گیری در مقابل این اندیشه می باشد.

سیزده آبان بی گمان یکی از مهم ترین و مؤثرترین روز های تاریخ معاصر ایران است. سیزده آبان ماه سالروز مناسبت های بزرگی در انقلاب اسلامی است، روز تبعید امام خمینی (ره)، روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار دنیای است. فرصت خوبی برای تبیین ماهیت استکبار و مقابله با تفکرات غربی است.

تفکرات غربی که از روی جهالت و نادانی به جامعه تزریق می گردد تا روحیه اسلامی، انقلابی، عدالتخواهی، استقلال طلبی و آزاده خواهی ملت ایران را تحت تاثیر قرار دهد.

جای خالی آموزش استکبار ستیزی، تجارب تاریخی حاصل شده در سال های گذشته، در کتب درسی برای نسل های آینده جمهوری اسلامی بسیارملموس است.

لازم به یادآوری است روابط ایران و آمریکا خصوصاً بعد از انقلاب از همان روز اول، به گونه ای بود که دولتمردان آمریکایی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی به هر وسیله ای متوسل شده اند، نتیجه برجام نیز جز اثبات مجدد بدعهدی و غیرقابل اعتماد بودن آمریکایی ها برای مردم ایران و حتی دنیایان چیز دیگری نمی باشد. بر این اساس ضروری است دولت همچنان هوشمندی لازم را در برخورد با جبهه استکبار داشته باشد و همیشه از این تجربه تلخ در تصمیمات خود بهره بگیرد و برتارک تاریخ بنویسند که دلخوش کردن به استکبار و غرب نتیجه ای جز شکست را درپی نخواهد داشت.

در خاتمه، مدیریت جوانان موتلفه از دولت جمهوری اسلامی می خواهد با جدی دریافت نسل جوان و با انگیزه امروزی، نسبت به کمک کردن مسوولان به مجموعه های جوان که کار های برجسته و راهگشا انجام می دهند و مانع وابستگی به غرب هستند اقدام نموده و دست کمک خود را به سوی جوانان ایرانی دراز کند.

همچنین از آحاد جوانان انقلابی دعوت می نماید با توجه به شیوع ویروس منحوص کرونا با نمایش اتحاد و همدلی و فرمانبرداری از رهبر انقلاب، بار دیگر کلیدواژه نه به استکبار را تبیین نموده و فرصت را غنیمت شمرده و در مقام عملی نسبت به عملگرایی در وابستگی به غرب و نگاه به ظرفیت های داخلی کشور اقدام نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 4946

به "جای خالی آموزش استکبار ستیزی برای نسل های آینده بسیارملموس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جای خالی آموزش استکبار ستیزی برای نسل های آینده بسیارملموس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید