اخبار سیاسی

ورزشگاه سه هزار نفری والیبال کاشان تا دو سال آینده افتتاح خواهد شد

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه سرکشی به پروژه های عمرانی شهرستان کاشان در جمع خبرنگاران گفت: حدود 3600 پروژه ناتمام عمرانی در سراسر کشور داریم که بر اساس اولویت افتتاح خواهد شد.

3 خرداد 1398

رگولاتوری واقعا نمی تواند جلوی پیامک های تبلیغاتی را بگیرد؟!

در حالی که پیامک های تبلیغاتی و ارسال این پیامک ها با شماره های شخصی اخیرا افزایش یافته اما مسوولان سازمان تنظیم مقررات رادیویی معتقدند قانونی وجود ندارد که طبق آن، ارسال کنندگان پیامکی تبلیغاتی که سیم کارتشان به دلیل ارسال زیاد پیامک مسدود شده، دوباره...

21 اردیبهشت 1398

ترزا می در مورد رد برگزیت از سوی نمایندگان پارلمان هشدار داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، ترزا می نخست وزیر انگلیس بار دیگر هشدار داد تصویب نشدن توافق برگزیت در پارلمان این کشور پیامدهای ناگواری خواهد داشت.

15 اردیبهشت 1398

اروگوئه درخواست پناهندگی رئیس جمهور سابق پرو را رد کرد

سفارت اروگوئه درخواست پناهندگی آلن گارسیا، رئیس جمهور سابق پرو را پس از آنکه به علت تحقیق درباره یک پرونده فساد مالی، ممنوع الخروج شده و از اواسط ماه نوامبر به سفارت این کشور پناهنده شده بود را رد کرد.

10 اردیبهشت 1398

گسترش برنامه های مذهبی و معنوی در مراکز بهداشتی و درمانی بوشهر

به گزارش خبرنگاران، حسین دارابی ظهر چهارشنبه در برنامه ریزی کارگاه ارتقای ائمه جماعات و کارشناسان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تبریک ماه ربیع الاول گفت: روند روبه رشد فعالیت های مذهبی و معنوی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر هیچ کس پوشیده...

14 فروردین 1398

کره جنوبی خواهان معافیت از تحریم های ضد ایرانی واشنگتن شد

کانگ کیونگ وا، وزیر خارجه کره جنوبی طی یک تماس تلفنی از وزیر خارجه آمریکا خواست واشنگتن در اعمال تحریم علیه ایران حداکثر انعطاف را به خرج داده و سئول را از اجرای این تحریم ها معاف کند.

20 اسفند 1397