سرانه منطقه ها گردشگرپذیر استان مازندران افزایش یابد

به گزارش آریا بلاگ، ایسنا/ براساس آخرین سخنان نماینده مردم نوشهر و گزارش های بدست رسیده، سرانه منطقه ها گردشگرپذیر استان مازندران افزایش یابد.

سرانه منطقه ها گردشگرپذیر استان مازندران افزایش یابد

کننده مردم نوشهر از رئیس جمهور خواست تا نسبت به سرانه بومیان منطقه غرب استان مازندران را افزایش دهد، چرا که با برداشته شدن محدودیت های کرونایی، سفرهای مسافران به این منطقه ها افزایش یافته است.

محمدعلی محسنی بندپی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خاطرنشان کرد: با برداشته شدن محدودیت های کرونایی، غرب استان مازندران روزانه شاهد مسافران و گردشگران بسیاری است که از سرانه بومیان غرب استان مانند گاز، برق، آب شرب، بهداشت و دارو و حتی آرد و نان استفاده می کنند.

وی در ادامه از رئیس جمهور خواست تا پیش از اینکه این موضوع تبدیل به بحران اجتماعی، امنیتی، اقتصادی و فرهنگی در منطقه تبدیل شود، به هیأت وزیران تذکر داده شود تا نسبت به حل موضوعات ذکر شده در همه عرصه ها اقدام لازم به عمل آورند و علاج واقعه پیش از وقوع آن شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان در تذکری خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: هر چه سریع تر برنامه های فرهنگی خود را برای گردشگرپذیرترین منطقه کشور یعنی غرب استان مازندران به مجلس ارائه کنید.

منبع: همگردی
انتشار: 15 خرداد 1401 بروزرسانی: 15 خرداد 1401 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 9826

به "سرانه منطقه ها گردشگرپذیر استان مازندران افزایش یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانه منطقه ها گردشگرپذیر استان مازندران افزایش یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید