اخبار مجلس

30 دی 1399

رد کلیات یا اصلاح مفاد لایحه بودجه 1400؟

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، بخش نفتی لایحه بودجه سال 1400 را غیرواقعی دانست و گفت از آنجا که درآمدهای نفتی پیش بینی شده در لایحه بودجه غیرواقعی است به یقین محقق نخواهد شد لذا اصلاح آن در مجلس لازم است.

20 دی 1399

خبرنگاران فضاهای ورزشی رو باز سیستان و بلوچستان بازگشایی شد

زاهدان- خبرنگاران- مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: اماکن و فضاهای ورزشی روباز سراسر استان از امروز/سه شنبه/ به منظور تمرینات ورزشی ورزشکاران و حضور مردم ورزش دوست با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی شد.

14 دی 1399

خبرنگاران پیش بینی انتشار 3 میلیارد دلار اوراق اقتصادی اسلامی نفتی در سال 1400

تهران- خبرنگاران- وزارت نفت بر اساس لایحه بودجه سال 1400 مجاز به انتشار سه میلیارد دلار اوراق اقتصادی اسلامی خواهد بود.

11 دی 1399

یک اتفاق نادر؛ چطور تورم از تهران به شهرستان ها مهاجرت کرد؟

در سال های اخیر همیشه نرخ تورم در تهران نسبت به سایر استان ها بیشتر بود. اما حالا در پاییز 99 و در اتفاقی نادر داده های مرکز آمار درباره آبان ماه خلاف این امر را نشان می دهد. داده های مرکز آمار نشان می دهد بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوار های کشور در ماه آبان...

11 دی 1399

خبرنگاران 49 واحد صنفی در خمین مهر و موم شد

خمین - خبرنگاران - فرمانده انتظامی شهرستان خمین گفت: 49 واحد صنفی متخلف در اجرای مصوبات قرارگاه پدافند زیستی و طرح محدودیت های کرونا در این شهرستان مهر و موم شدند.

5 دی 1399

خبرنگاران اهمیت قرنطینه مبتلایان کرونا در البرز اطلاع رسانی گردد

کرج - خبرنگاران - رییس شورای اطلاع رسانی استان البرز گفت: قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا منوط به قرنطینه کامل مبتلایان است که این مهم نیازمند اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بیشتر است.

27 آذر 1399

خبرنگاران دادستان دلیجان: تصاویر افراد بدون ماسک در رسانه ها منتشر می گردد

خمین - خبرنگاران - دادستان عمومی و انقلاب دلیجان گفت: براساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونای این شهرستان از امروز(دوشنبه) تصاویر کسانی که در اماکن عمومی ماسک نزنند در رسانه های عمومی منتشر می گردد.

3 آذر 1399

ملک سلمان اعضای مجلس شورا و کبار العلماء را تغییر داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی اعضای هیات موسوم به هیات کبار العلماء در این کشور را که عبدالعزیز آل الشیخ ریاست آن را برعهده دارد، تغییر داد.

27 آبان 1399

ختم رسیدگی به پرونده اکبر طبری ، طبری: تمام اتهامات را رد می کنم

طی روز های گذشته جلسات رسیدگی به اتهامات متهم اکبر طبری و دیگر متهمان پرونده به ریاست قاضی بابایی برگزار شد و متهمان هر یک به بیان آخرین دفاع خود پرداختند و امرز هم آخرین جلسه برگزار شد.

9 مهر 1399

جزئیات ثبت نام دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد

جزئیات ثبت نام دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ویژه استعداد های درخشان از سوی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اعلام شد.

8 مهر 1399

تاکید روسای مجالس ایران و ترکیه بر لزوم توسعه مبادلات اقتصادی دو کشور

روسای مجالس ایران و ترکیه در تماسی تلفنی بر ضرورت توسعه روابط همه جانبه دو کشور تاکید کردند.

3 مهر 1399

قانون نظارت بر نمایندگان ناقص است ، ریش و قیچی دستِ مجلس است

محمد بهادری با اشاره به اینکه ریش و قیچی نظارت بر نمایندگان در دست خود مجلس است گفت: نظارت بر رفتار نمایندگان در قوانین کشور ما مغفول مانده و نماینده به نوعی مصون از نظارت است که این مسئله به عنوان یکی از نواقص مهم نظام انتخاباتی ما محسوب می گردد. ...

3 مهر 1399

نحوه پذیرش دانشجوی دکتری بر اساس قانون سنجش و پذیرش ، 50 درصد آزمون و 30 درصد سوابق آموزشی

آزمون دوره دکتری 99 صبح روز پنج شنبه 9 مرداد ماه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد و براساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو در این آزمون 50 درصد نمره آزمون و 30 درصد سوابق آموزشی برای پذیرش لحاظ می گردد.

29 شهریور 1399

هزینه درمان بیماران مبتلا به کرونا رایگان است؟

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: درمان بیماران مبتلا به کووید 19 رایگان نبوده و بیماران فاقد بیمه باید هزینه درمان خود را پرداخت نمایند و یا در حین درمان، خود را تحت پوشش بیمه سلامت قرار دهند.

9 شهریور 1399

واگذاری زمین برای راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان راسک

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری راسک از واگذاری زمین برای راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی در این شهرستان اطلاع داد.

5 شهریور 1399

کمیته مشترک همکاری استان مرکزی، سوریه و مرکز کشورهای اورآسیا تشکیل می شود

خبرنگاران/مرکزی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی گفت: تشکیل کمیته مشترک همکاری استان مرکزی و سوریه و مرکز کشورهای اورآسیا از مهمترین برنامه های اتاق بازرگانی استان مرکزی در سال جاری است.

16 مرداد 1399

مقام سابق بریتانیا: توقیف اموال ونزوئلا توسط بانک انگلیس مغایر قانون است

نماینده سابق مجلس بریتانیا گفت، عدم آزادسازی اموال دولت قانونی ونزوئلا مغایر قانون و منافع ملی بریتانیا است و وجهه این کشور در مبارزه جهانی علیه کرونا را تخریب می کند.

13 مرداد 1399

شروع فعالیت آرایشگاه های زنانه و مردانه در تهران

سرهنگ نادر مرادی گفت: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، آرایشگاه های زنانه و مردانه با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند از امروز فعالیت خود را شروع نمایند.

16 تیر 1399

استفاده دوباره تراکتور از وکیل خارجی برای پرونده استوکس

به گزارش خبرنگاران، باشگاه تراکتور تبریز پس از دریافت حکم گردش کامل رای محکومیت خود در قبال پرونده آنتونی استوکس در حال آماده سازی لایحه دفاعی برای ارسال به دادگاه بین المللی ورزش است.

16 تیر 1399
تعداد: (39)