حداقل حقوق در سال 99 چقدر است؟ ، سرنوشت حقوق و میزان افرایش آن در سال آینده نهایی شد

به گزارش آریا بلاگ، یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 از اصلاحات این کمیسیون در لایحه بودجه برای برطرف ایراد شورای نگهبان اطلاع داد و گفت که بر این اساس حداقل حقوق در سال آینده با احتساب تفاوت تطبیق به 2 میلیون و 800 هزار تومان خواهد رسید.

حداقل حقوق در سال 99 چقدر است؟ ، سرنوشت حقوق و میزان افرایش آن در سال آینده نهایی شد

به گزارش آریا بلاگ به نقل از ایسنا، محمد خدابخشی اظهار کرد: در پی ایرادات شورای نگهبان به مصوبات بودجه کمیسیون تلفیق بعدازظهر امروز تشکیل جلسه داد و آن چه نهایی شد این بود که تمام افرادی که زیر 2 میلیون و 800 هزار تومان حقوق می گیرند، افزایش 15 درصدی در حقوق هایشان اعمال خواهد شد و بعد از آن مبلغی تحت عنوان تفاوت تطبیق به آنها اضافه می گردد تا حقوق این افراد به 2 میلیون و 800 هزار تومان برسد. بنابراین حداقل حقوق در سال آینده با احتساب تفاوت تطبیق 2 میلیون و 800 هزار تومان خواهد بود.

وی اضافه کرد: بر اساس این مصوبه کسانی که بین 2 میلیون و 350 هزار تومان تا شش میلیون تومان حقوق می گیرند، در سال آینده 15 درصد افزایش حقوق خواهند داشت و ضریب افزایش دیگری هم برای آنها پیش بینی شده که اختیار آن با سازمان برنامه و بودجه خواهد بود.

این عضو کمیسیون تلفیق همچنین گفت که بر اساس این مصوبه حقوق های بالای شش میلیون تومان در سال آینده مشمول 15 درصد افزایش خواهد شد.

خدابخشی همچنین یادآور شد: شورای نگهبان با استناد به سیاست های کلی به مصوبه قبلی مجلس درباره واردات خودروهای سواری و ماشین آلات راهسازی از خارج ایراد گرفته بود که کمیسیون تلفیق برای تامین نظر شورای نگهبان این بند را از بودجه حذف کرد.

وی در انتها گفت: پس از اصلاح مصوبات بودجه برای تامین نظر شورای نگهبان منتظر اعلام مجدد این شورا درباره مصوبات جدید تلفیق هستیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 2594

به "حداقل حقوق در سال 99 چقدر است؟ ، سرنوشت حقوق و میزان افرایش آن در سال آینده نهایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حداقل حقوق در سال 99 چقدر است؟ ، سرنوشت حقوق و میزان افرایش آن در سال آینده نهایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید