خبرنگاران مجامع انتخاباتی چهار فدراسیون دی ماه برگزار می شود

به گزارش آریا بلاگ، تهران- خبرنگاران- معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای مجامع انتخاباتی چهار فدراسیون ورزشی را دی ماه امسال برگزار می کند که پیش تر به دلیل شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت در تردد و تجمع از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش امکان برگزاری آن وجود نداشت.

خبرنگاران مجامع انتخاباتی چهار فدراسیون دی ماه برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، مجامع انتخاباتی فدراسیون های روستایی - بازی های بومی و محلی، بدنسازی و پرورش اندام، پزشکی - ورزشی و اسکی به ترتیب در روزهای 10، 13، 15 و17 دی ماه برگزار می شود.

آخرین مجمع انتخاباتی فدراسیون های ورزشی در 20 مهرماه امسال برگزار شد که دوومیدانی بود. بعد از آن پاندمی کرونا و اعمال محدودیت در تردد و تجمعات مانع از پیگیری دیگر مجامع شد.

امسال مجامع انتخاباتی فدراسیون های تنیس، ووشو، ورزش های همگانی و ورزش های دانشگاهی برگزار شد.

اما بر اساس گزارش ارایه شده از سوی وزارت ورزش به خبرنگار خبرنگاران در دولت یازدهم 53 مجمع انتخاباتی برگزار و امسال با توجه به شیوع کرونا تا به امروز پنج مجمع انتخاباتی برگزار شده است.

در دولت دوازدهم و از سال 96 تا به امروز هم 32 مجمع انتخاباتی در قالب آیین نامه جدید برگزار شده است و با برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون روستایی در 10 دی ماه سی و سومین مجمع انتخاباتی در دولت دوازدهم و هشتاد و ششمین مجمع انتخاباتی از سال 92 تا به امروز خواهد بود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 5500

به "خبرنگاران مجامع انتخاباتی چهار فدراسیون دی ماه برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مجامع انتخاباتی چهار فدراسیون دی ماه برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید