خبرنگاران پذیرش گردشگران در مراکز اقامتی چهارمحال و بختیاری ممنوع است

به گزارش آریا بلاگ، شهرکرد- خبرنگاران- سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: پذیرش گردشگر در تمامی مراکز اقامتی زیرمجموعه این اداره کل ممنوع است و این استان میزبان گردشگران نخواهد بود.

خبرنگاران پذیرش گردشگران در مراکز اقامتی چهارمحال و بختیاری ممنوع است

فرجام سمیعی روز پنجشنبه در ملاقات سرزده از بعضی هتل ها و مراکز اقامتی زیر مجموعه اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تاکید نمود: به منظور پیشگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا قرار شد تا تمامی این مراکز اقامتی شامل هتل ها، هتل آپارتمان ها، مجتمع های گردشگری، مهمان پذیرها، خانه های مسافر، مجتمع های سرگرمی تفریحی، اقامتگاه های بوم گردی و مجتمع های بین راهی تا اطلاع بعدی از پذیرش هرگونه گردشگر داخلی و خارجی پرهیز نمایند.

وی اضافه کرد: به همین دلیل با هرکدام از مراکز اقامتی زیرمجموعه اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان که خلاف این مهم، عمل نمایند و یا نکات بهداشتی را رعایت ننمایند، برخورد قانونی می گردد.

سمیعی توضیح داد: هم اینک هیچ گردشگری در مراکز اقامتی زیرمجموعه اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اسکان ندارد.

وی یادآور شد: شهروندان گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی در این خصوص مراتب را با شماره تلفن های 038333349760 و یا 09138822305 در میان بگذارند.

به گزارش آریا بلاگ، در این ملاقات سرزده شرایط هتل های شهرکرد مورد آنالیز نهاده شد و توصیه های لازم به مسوولان آن ها در خصوص اهمیت ضدعفونی روزانه و پرهیز از پذیرش گردشگری ارایه شد.

هم اینک 14 هتل، 4 هتل آپارتمان، 2 مجتمع گردشگری، 5 مهمان پذیر، 99 خانه مسافر، 1 مجتمع سرگرمی تفریحی، 35 اقامتگاه بوم گردی و 5 مجتمع بین راهی در چهارمحال و بختیاری زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان فعالیت دارد.

ویروس کرونا که کووید 19 نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد.

این ویروس اکنون به بیش از 100 کشور دنیا سرایت نموده است و سازمان بهداشت دنیای را بر آن داشت تا در خصوص بهداشت دنیای؛ شرایط فوق العاده اعلام کند.

شست و شوی دست ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن های مکرر نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 2544

به "خبرنگاران پذیرش گردشگران در مراکز اقامتی چهارمحال و بختیاری ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پذیرش گردشگران در مراکز اقامتی چهارمحال و بختیاری ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید