خبرنگاران پیروانی: جایگاه پرسپولیس آرزوی خیلی از باشگاه ها است

به گزارش آریا بلاگ، تهران- خبرنگاران- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی نایب قهرمانی و قهرمانی پرسپولیس را زیر سوال می برند در حالی که ما از اعتبار فوتبال ایران دفاع کردیم؛ بهتر است دوستان ادب و احترام را رعایت کنند.

خبرنگاران پیروانی: جایگاه پرسپولیس آرزوی خیلی از باشگاه ها است

به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی سه شنبه شب در گفت و گویی تلویزیونی گفت: در دیدار با نساجی درصدی از استانداردهای فوتبال رعایت نشد. وقتی می خواستیم در فینال آسیا بازی کنیم گفتیم تا به تهران برسیم بازی را لغو کنند اما دوستان قبول نکردند و خیلی به نام بزرگ پرسپولیس حساس شدند.

وی اضافه کرد: امیدوارم ای اف سی این زمین را برای میزبانی جام ملت ها انتخاب نکند. با این مسائل بحث میزبانی را مطرح کردیم و یک بازی هم از دست دادیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص دیدار با ذوب آهن گفت: به گفته سخنگوی این باشگاه این تیم با 14 بازیکن کرونایی روبروی شهر خودرو بازی کرد. ما هم متوجه نشدیم چرا بازی لغو شد. آنان برای بازیکنان خود نگران بودند و گفتند که با تلاش مدیران ما بازی لغو شد. بعد از آن عنوان کردند که هزینه زیادی کردیم و بیانیه هم می دهند که دوستان واکسن جوانمردی به خود باید بزنند؛ از این بیانیه تند گله داریم.

وی ادامه داد: این الفاظ در شان پرسپولیس نیست و ایفمارک هم در قبال ذوب آهن کوتاهی کرده و نامه هم فرستادیم و هنوز پاسخ دریافت نکردیم. که دلیل لغو بازی با ذوب آهن چه بود.

پیروانی یادآور شد: اگر دوستان ناراحت هستند که بازی های معوقه ما برگزار نشده و می خواهند بازی ها همزمان شود، بازی های ما را یک روز در میان بگذارند. این دو بازی ما لغو شد اما ما برای تفریح به فینال آسیا نرفتیم. مگر می شود ما چهار روز در میان بازی کنیم؟ وقتی به فینال آسیا رفتیم همه تیم ها با هم متحد شدند. الان بازی با ذوب آهن یک روز عقب افتاده و بحث ما سر انضباط ذوب آهن است.

وی با اشاره به اینکه برخی فینال آسیا را ناکامی می دانند، گفت: ما جایگاهی داریم که آرزوی خیلی از باشگاه ها است. تاریخ می گوید که ما چه کار بزرگی کردیم؛ چه آن دوره با پنجره بسته و چه این دوره با محرومان و مصدومان بسیار. برخی نایب قهرمانی و قهرمانی پرسپولیس را زیر سوال می برند در حالی که ما از اعتبار فوتبال ایران دفاع کردیم. ادب و احترام را دوستان رعایت کنند. کسی که فوتبال بازی نکرده اجازه ندارد با این لحن در مورد پرسپولیس صحبت کند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: خدارا شکر می کنیم با VAR نایب قهرمان شدیم. برخی سواد این فناوری را ندارند. چون به قهرمانی عادت دارند از نایب قهرمانی ما ناراحت هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 5786

به "خبرنگاران پیروانی: جایگاه پرسپولیس آرزوی خیلی از باشگاه ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیروانی: جایگاه پرسپولیس آرزوی خیلی از باشگاه ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید