تور ارزان آلمان: خودروهای آلمانی تسلا در راه بازار

به گزارش آریا بلاگ، الون ماسک مدیرعامل تسلا بیان کرد اولین خودروهای برقی این شرکت که در کارخانه آن در آلمان فراوری شده اند ماه آینده روانه بازار می شوند.

تور ارزان آلمان: خودروهای آلمانی تسلا در راه بازار

با تور ارزان آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

ماسک که روز شنبه در این کارخانه حضور یافته بود اضافه نمود: حجم فراوری این کارخانه فعلاً پایین است و مدتی طول خواهد کشید تا به رقم پیش بینی شده برسد.

تسلا برای شروع فراوری خودروهای برقی خود در این کارخانه منتظر اعلام موافقت نهایی دولت آلمان است. تخریب منطقه ها جنگلی برای ساخت این کارخانه در آلمان موجب مخالفت بعضی مدافعان محیط زیست شده بود و قرار است وزیر محیط زیست آلمان تصمیم نهایی را در این زمینه بگیرد.

ماسک در واکنش به این نگرانی ها اظهار داشته که در کارخانه تازه، میزان آب نسبتاً اندکی مصرف می گردد و فراوری سلول های باتری های برقی هم به شکلی پایدار و منطبق با استانداردهای زیست محیطی صورت می گیرد.

در مرحله اول این کارخانه 5 هزار خودرو در ماه فراوری می نماید که این رقم ممکن است به 10 هزار خودرو در ماه هم افزایش یابد. بعلاوه پیش بینی می گردد تا خاتمه امسال میلادی همین تعداد باتری برقی هم در کارخانه مذکور فراوری گردد.

تسلا میخواهد با سرمایه گذاری 5 میلیارد یورویی یک کارخانه باتری مستقل هم با ظرفیت 50 گیگاوات در نزدیکی همین کارخانه تأسیس کند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 مهر 1400 بروزرسانی: 28 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 8224

به "تور ارزان آلمان: خودروهای آلمانی تسلا در راه بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان آلمان: خودروهای آلمانی تسلا در راه بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید