دسترسی شهروندان به ایستگاه مترو پانزده خرداد تسهیل خواهد شد

به گزارش آریا بلاگ، ضلع غربی زیرگذر چهاراه گلوبندک، با هدف تسهیل دسترسی شهروندان به ایستگاه مترو پانزده خرداد تا انتها پاییز امسال به بهره برداری می رسد.

دسترسی شهروندان به ایستگاه مترو پانزده خرداد تسهیل خواهد شد

به گزارش پروه اجتماعی خبرنگاران، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با بیان آنکه ایستگاه مترو پانزده خرداد فاقد جهت های ورودی و خروجی در ضلع غربی چهارراه گلوبندک است، بهره برداری از ورودی غربی زیرگذر گلوبندک را از جمله اولویت های اجرایی در تکمیل این پروژه راهگشای عمرانی دانست و یادآور شد: هم اکنون عملیات اجرایی پروژه در قالب 2 شیفت کاری پیگیری می شود تا امکان بهره برداری از ضلع غربی زیرگذر تا خاتمه پاییز سال جاری فراهم شود.

علی پیوسته ضمن اعلام پیشرفت 63 درصدی عملیات احداث زیرگذر چهاراه گلوبندک، از برنامه ریزی جهت ساخت و نصب آسانسور های ورودی غربی این زیرگذر خبر داد و گفت: در این جبهه کاری علاوه بر آماده سازی شفت آسانسورها، اقدامات مختلفی از قبیل تکمیل پله های ورودی ادامه دارد.

وی مواجهه با انواع مختلفی از معارضات تاسیساتی شامل کابل های برق و تلفن، لوله آب و فیبرنوری را از جمله مهمترین موانع اجرایی پروژه احداث زیرگذر گلوبندک ذکر و اضافه کرد معارضات یادشده با همکاری نهاد های متولی برطرف شده است.

با بهره برداری از زیرگذر چهارراه گلوبندک، ضلع غربی خیابان 15 خرداد از زیر خیابان خیام به ضلع شرقی آن متصل شده و در نتیجه مشکل تداخل تردد پیاده و سواره در خیابان خیام و چهارراه گلوبندک برطرف خواهد شد. تسهیل امکان دسترسی به ایستگاه مترو در ضلع شرقی و غربی بازار از دیگر نتایج بهره برداری از این پروژه است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 4963

به "دسترسی شهروندان به ایستگاه مترو پانزده خرداد تسهیل خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دسترسی شهروندان به ایستگاه مترو پانزده خرداد تسهیل خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید