ساخت 1300 واحد مسکونی برای مددجویان لرستانی

به گزارش آریا بلاگ، خبرنگاران: مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: سازمان بهزیستی لرستان برای تهیه مسکن مددجویان در سال گذشته اقدام به ساخت و خرید 1300 واحد مسکونی برای مددجویان کرد.

ساخت 1300 واحد مسکونی برای مددجویان لرستانی

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

همایون عمودی زاده در گفت و گو با خبرنگار آریا بلاگ در خرم آباد، اظهار کرد: سازمان بهزیستی لرستان در خانواده هایی که دارای فرزند معلول جسمی هستند و به سختی از آن ها نگهداری می نمایند یک نفر را به عنوان پرستار تحت حمایت خود قرار داده و به آن حقوق پرستاری می پردازد.

وی اضافه نمود: از ابتدای تشکیل و اجرای این طرح تا سال 92 تنها 213 نفر از این طرح بهره مند بوده و حقوق پرستاری دریافت می کردند و تلاش سازمان برای پرداخت حق پرستاری به تعداد بیشتری از این سرپرستان معلولان بوده است.

عمودی زاده توضیح داد: خوشبختانه در سال 92 علی رغم فشارهای اقتصادی زیاد تعداد این افراد سرپرست که حق پرستاری دریافت می نمایند به 366 نفر افزایش یافته است که از جمله فعالیت های مثبت سازمان بهزیستی در سال 92 بوده است.

مدیرکل بهزیستی استان لرستان اعلام کرد: سازمان بهزیستی لرستان در راستایخدمات بیشتر به معلولان تمام تلاش خود را به کار می برد تا این قشر از جامعه راحت تر بتوانند به زندگی بپردازند.

وی بیان کرد: این سازمان برای سال 93 هم برنامه ریزی های ویژه ای دارد که با تلاش و تلاش خدمات بیشتر به معلولان لرستانی ارائه دهد.

وی توضیح داد: سازمان بهزیستی لرستان برای تهیه مسکن مددجویان در سال 92 نیز تمهیداتی اندیشید و به همین دلیل برای مددجویان در بخش احداث منازل مسکونی و خرید مسکن اقدام به ساخت و خرید 1300 واحد مسکونی نموده است.

عمودی زاده اظهار کرد: اعتبار لازم برای خرید و ساخت این منازل از محل تأمین اعتبارات ملی هزینه شده است که خوشبختانه با همکاری مسؤلان بهزیستی در سطح کشوری میزان این اعتبارات در لرستان در سال 92 نسبت به سال های قبل افزایش داشته است.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 2578

به "ساخت 1300 واحد مسکونی برای مددجویان لرستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت 1300 واحد مسکونی برای مددجویان لرستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید