فوتبال در چنین شرایطی، ارجحیت ندارد

به گزارش آریا بلاگ، خبرنگاران/آذربایجان شرقی سرمربی تراکتور گفت: فوتبال در چنین شرایطی، ارجحیت ندارد.

فوتبال در چنین شرایطی، ارجحیت ندارد

ساکت الهامی در گفت وگو با شبکه خبر اظهار کرد: امیدوارم مردم ایران هر چه زودتر از این فاجعه و شرایط سخت عبور کنند تا بتوانیم زندگی راحت و آرام در کنار یکدیگر داشته باشیم.

وی با بیان اینکه تمرینات تراکتور تا 26 اسفند ماه ادامه داشت، اعلام نمود: تراکتور جزو آخرین تیم هایی بود که تمریناتش را تعطیل کرد. ما ابتدا پنجم فروردین و سپس هفتم فروردین را برای آغاز تمریناتمان معین کردیم که با توجه به بیانیه ستاد مقابله با کرونا، بلیت بازیکنان به مقصد تبریز را کنسل کرده و تمرینات را استارت نزدیم.

الهامی در خصوص شرایط کنونی تیم، بیان کرد: مربی بدنساز تیم، برنامه های تمرینی را به صورت روزانه به بازیکنان اعلام می کند، ولی معتقدم این روش ها چندان مفید نیست و جنبه سرگرم کننده دارد.

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور،وی ادامه داد: تمامی بازیکنان تراکتور به جز اشکان دژاگه در داخل کشور حضور دارند و دژاگه نیز در صورت تأخیر 24 ساعته، نمی توانست به خارج از کشور برود. بازیکنان خارجی مان به همراه یکی از اعضای کادرفنی در هتل، تمرینات اختصاصی انجام می دهند.

الهامی در خصوص ادامه مسابقات، گفت: خیلی از خانواده ها حتی نمی توانند برای عزیزان از دست رفته شان مراسم سوگواری برگزار کنند؛ فوتبال در چنین شرایطی در دنیا ارجحیت ندارد. فوتبال خوب و مفید است، ولی نمی تواند جای همه چیز را بگیرد.

وی افزود: در کشور ما حق پخش تلویزیونی، اسپانسر، بلیت فروشی و ... چندان مطرح نیست و در سایر کشورها به خاطر این موضوعات به برگزاری ادامه مسابقات پافشاری می کنند. ما در کشورمان به خاطر لذت بردن مردم و حضورشان در استادیوم ها فوتبال برگزار می کنیم که در صورت برگزاری بازی ها بدون حضور هواداران، این لذت هم از بین می رود.

سرمربی تراکتور با بیان اینکه تیم ها برای رسیدن به شرایط مسابقات به 40 روز زمان نیاز دارند، تأکید کرد: هر تصمیمی که فیفا، ای اف سی و فدراسیون فوتبال بگیرند، همه تبعیت می کنند. اما به این موضوع باید توجه شود که فوتبال در شرایط کنونی، چه جایگاهی در دنیا دارد؟

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 خرداد 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 2833

به "فوتبال در چنین شرایطی، ارجحیت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال در چنین شرایطی، ارجحیت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید