مقاله: کالری پاپ کورن چقدر است؟ پفیلا چند کالری دارد؟

به گزارش آریا بلاگ، اما از آنجایی که پاپ کورن سایر ویتامین های موجود در میوه ها و سبزیجات را دارا نیست نمی تواند به طور کامل جایگزین آنها گردد.

مقاله: کالری پاپ کورن چقدر است؟ پفیلا چند کالری دارد؟

یکی از نقش های مهمی پلی فنول هایی که در موادی چون پاپ کورن یافت می شوند، این است که آنزیم هایی که غدد سرطانی برای رشد خود به آنها احتیاج دارند را سد می نماید. با این نقش خود پخش شدن سلول های سرطانی را تنظیم می نماید.

بر اساس یافته های انجمن غذا و داروی آمریکا، در هر 28 گرم از پاپ کورن، 0.9 میلی گرم آهن وجود دارد. این در حالی است که در هر 30 گرم اسفناج خام، 0.8 میلی گرم از این ماده وجود دارد. البته ممکن است این مقدار کم به نظر برسد.

پاپ کورن یکی از محدود خوراکی هایی است که 100 درصد غلات فرآوری نشده در آن وجود دارد. تنها یک وعده از آن 70 درصد از غلات توصیه شده روزانه را داراست.

در مطالعه ای که 8 سال پیش انجام پذیرفت نشان داده شد افرادی که به طور مداوم پاپ کورن مصرف می نمایند، تا 22 درصد، روزانه و در مجموع 250 درصد غلات را دریافت می نمایند.

زمانی که از نوع سنتی این پاپ کورن ها در بین وعده های غذایی خود استفاده می کنید، کمتر به سراغ شیرینی ها و غذاهایی با چربی بالا خواهید رفت. فقط یادتان باشد که از نمک و کره بیش از میزان در تهیه آن بپرهیزید.

منبع مقاله: کالری پاپ کورن چقدر است؟ پفیلا چند کالری دارد؟

انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 8195

به "مقاله: کالری پاپ کورن چقدر است؟ پفیلا چند کالری دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کالری پاپ کورن چقدر است؟ پفیلا چند کالری دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید