نتایج تکمیل ظرفیت آزمون ارشد پزشکی امروز اعلام می گردد

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه علوم پزشکی سال تحصیلی 98-99 امروز اعلام می گردد، گفت: تعداد 975 نفر داوطلب در این آزمون پذیرفته خواهند شد.

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون ارشد پزشکی امروز اعلام می گردد

دکتر آبتین حیدرزاده در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان این مطلب اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه علوم پزشکی سال 98 که به دلیل وقوع سیل در بعضی مناطق کشور به تعویق افتاده بود در روزهای 27 و 28 تیرماه برگزار گردید.

وی گفت: در این آزمون تعداد 70 هزار و 94 نفر ثبت نام کردند که در 11 مجموعه و 42 رشته به رقابت پرداختند و نتایج نهایی آزمون دوشنبه 25 شهریورماه منتشر شد.

وی در ادامه توضیح داد: ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه علوم پزشکی سال 98 از سـاعت 14 روز یکشـنبه 14 مهر تا ساعت 16 روز سه شنبه 16 مهر ادامه داشت و داوطلبان می توانستند با وارد کردن کد رھگیری خـود نسبت به ثبت نام اقـدام نمایند و تمامی افراد اعم از قبولی یا مردودی که در مرحله نخست مجاز به انتخاب رشته محل شده بودند نیز مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت شدند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: نتایج نهایی تعداد 975 دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی نیز امروز پنج شنبه دوم آبان ماه به وسیله سایت این مرکز اعلام می گردد.

حیدرزاده در سرانجام گفت: زمان آغاز به تحصیل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت، توسط دانشگاه پذیرنده مشخص و اعلام خواھد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 19 آذر 1398 شناسه مطلب: 1075

به "نتایج تکمیل ظرفیت آزمون ارشد پزشکی امروز اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج تکمیل ظرفیت آزمون ارشد پزشکی امروز اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید