نصب 40 تابلوی یکسان اصناف در منطقه 11

به گزارش آریا بلاگ، شهردار منطقه 11 تهران گفت: به منظور پیرایش شهری و زیبا سازی منظر شهری در محله های جنوبی مرکز پایتخت، یکسان سازی تابلوهای اصناف شروع شده و تا خاتمه امسال تابلوی 40 مغازه طراحی و نصب خواهند شد.

نصب 40 تابلوی یکسان اصناف در منطقه 11

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11، نصراله آبادیان در این باره اضافه نمود: از سوی اداره زیبا سازی معاونت خدمات شهری و محیط زیست این منطقه، پیرایش شهری، حذف زوائد بصری و یکسان سازی تابلوها در دست اقدام است و در حال حاضر اجرای این طرح با مشارکت کسبه در خیابان بهداری شروع شده است.

شهردار منطقه 11 ادامه داد: در این پروژه معاونت خدمات شهری اقدام به طراحی تابلو های خیابان بهداری نموده که پس از تکمیل طراحی و مذاکره با ذی نفعان پیرایش شهری با نظارت ناحیه در حال اجرا است.

او همچنین بیان نمود: در این پروژه مشارکتی، طراحی، نظارت بر اجرا و حذف زواید بصری از سوی اداره زیبا سازی منطقه 11 انجام می گردد و مالکین تمامی هزینه های اجرا پروژه را متقبل شده اند که می توان گفت گام موثری در راستای مشارکت مردم در ارتقا سیما و منظر شهری به شمار می آید.

به گفته شهردار منطقه 11 در اجرای این پروژه که تا سرانجام اسفند امسال تمام خواهد شد؛ تابلوی 40 باب مغازه یکسان سازی می گردد و تا به امروز برای 10 باب مغازه نیز اجرا شده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 4629

به "نصب 40 تابلوی یکسان اصناف در منطقه 11" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب 40 تابلوی یکسان اصناف در منطقه 11"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید