هیچ خطری مرزهای شمالغرب کشور را تهدید نمی کند ، آرامش مرزنشینان خط قرمز ماست

به گزارش آریا بلاگ، فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: الحمدلله هیچ خطری مرزهای شمالغرب کشور را تهدید نمی کند و با افزایش روزافزون قابلیت ها و توانمندی های نیروهای مسلح، آمادگی بسیار خوبی برای اجرای ماموریت های محوله و صیانت از مرزها و مردم شریفمان را بدست آورده ایم.

هیچ خطری مرزهای شمالغرب کشور را تهدید نمی کند ، آرامش مرزنشینان خط قرمز ماست

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از مناطق مرزی جلفا و خداآفرین آذربایجان شرقی، دفاع از حدود و ثغور میهن اسلامی را از مهمترین وظایف ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست و تاکید نمود: نیروهای جان برکف ارتش در راستای عمل به وظایف ذاتی خود در نقاطی از مرزهای شمالغرب کشور استقرار پیدا نموده اند و هدف اصلی از استقرار یگان های ارتش در مناطق مرزی، حفاظت از حریم هایی است که خطوط قرمز ما تعریف شده است

وی با تاکید بر اینکه ما به هیچ عنوان اجازه عبور از خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران را نمی دهیم، افزود: خط قرمز ما تامین امنیت، آرامش و آسایش عزیزان مرزنشین است و ما نمی توانیم تحمل کنیم که امنیت مرزنشینان ایران به مخاطره بیافتد. شعار ما ارتش فدای ملت است و ارتش با حضور خود در کنار مردم امنیت و آرامش آن ها را تامین و تضمین می نماید.

امیر سرتیپ حیدری ادامه داد: نیروی زمینی محوری ارتش همیشه آماده است و بخصوص با تغییراتی که در ساختار این نیرو اجرا شده، به متحرک هجومی و واکنش سریع تغییر یافته است و تحت فرماندهی فرمانده کل قوا(مدظله العالی)، نیروی زمینی ارتش هر جا که لازم باشد، آماده حضور و نقش آفرینی است.

وی با تمجید از سطح آمادگی بسیار خوب یگان های مختلف این نیرو مستقر در آذربایجان شرقی، گفت: امروز از روحیه و چهره های مصمم تکاوران غیور ارتش بسیار شادمان هستم و این همان آمادگی رزمی و توان بالای دفاعی رزمندگان نیروی زمینی است که همیشه بر آن تاکید می کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه به استقبال و شادمانی مردم از حضور یگان های ارتش در کنار آن ها اشاره نمود و افزود: امروز به عینه دیدم که مردم عزیز چقدر از حضور فرزندان ارتشی شان شادمان بودند و در کنار آنها احساس آرامش و امنیت بیشتری می کردند و این موجب مباهات ارتش است.

امیر سرتیپ حیدری تاکید نمود: الحمدلله هیچ خطری مرزهای شمالغرب کشور را تهدید نمی نماید، چرا که با افزایش روزافزون قابلیت ها و توانمندی های نیروهای مسلح، آمادگی اجرتی ماموریت های محوله و صیانت از مردم عزیز و نرزهای کشورمان را در حد بسیار خوب بدست آورده ایم.

وی در پایان با تاکید بر لزوم احترام به تمامیت ارضی کشورهای منطقه، گفت: ما با هر دو کشور همسایه مشترکات زیادی داریم و تا امروز هم حسن همجواری را با دو کشور جمهوری آذربایجان و ارمنستان حفظ نموده ایم و توصیه ما به هر دو کشور احترام به قوانین بین المللی ، حفظ مرزهای بین المللی و حل و فصل مسائل پشت میزهای مذاکره است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 4913

به "هیچ خطری مرزهای شمالغرب کشور را تهدید نمی کند ، آرامش مرزنشینان خط قرمز ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ خطری مرزهای شمالغرب کشور را تهدید نمی کند ، آرامش مرزنشینان خط قرمز ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید