چاقی؛ محصول دوران قرنطینه

به گزارش آریا بلاگ، نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد مردم چین به میزان قابل توجهی در ایام شیوع ویروس کرونا و زمانی که در قرنطینه بودند، وزن اضافه نموده و چاق شده اند.

چاقی؛ محصول دوران قرنطینه

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از شینهوا، نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد مردم چین به میزان قابل توجهی در ایام شیوع ویروس کرونا و زمانی که در قرنطینه بودند، وزن اضافه نموده و چاق شده اند.

بیش از 70 درصد از پاسخ دهندگان در آنالیز اخیر گفتند، در طول شیوع ویروس کرونا آنها با در خانه ماندن کمتر کار نموده اند و سبک غذایی ناسالم و به طور کلی سبک زندگی ناسالم را پیش گرفته اند.

طبق نظرسنجی منتشر شده توسط China Youth Daily در اوایل این هفته، در مجموع 73.7 درصد از 3 هزار و 500 نفری که تحت پرسش و پاسخ قرار گرفتند، دچار اضافه وزن شده بودند.

88.1 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که ممکن است به این دلیل باشد که آنها به اندازه کافی ورزش ننموده اند و 59.6 درصد گفتند که عدم حفظ روال روزمره خود نیز می تواند دلیلی برای این چاقی باشد.عده ای نیز گفتند که هنگام ماندن در خانه بیشتر از قبل غذا می خوردند.

با این حال، بسیاری از مردم گفتند که در تلاشند زندگی خود را به روال سالم قبل از کرونا بازگردانند و با ورزش به سلامت خود بازگردند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 3094

به "چاقی؛ محصول دوران قرنطینه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاقی؛ محصول دوران قرنطینه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید