کاهش سرفاصله حرکت قطار های خط 3 متروی تهران

به گزارش آریا بلاگ، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطار های خط 3متروی تهران در راستای مقابله با ویروس کرونا اطلاع داد.

کاهش سرفاصله حرکت قطار های خط 3 متروی تهران

به گزارش گروه اجتماعی آریا بلاگ، فرنوش نوبخت با اعلام این خبر گفت: برای افزایش رفاه حال شهروندان و کاهش تعداد مسافران در هنگام استفاده از مترو تهران از روز سه شنبه 30اردیبهشت ماه 99 سرفاصله حرکت قطار ها در خط 3 مترو تهران از هفت دقیقه به شش دقیقه کاهش یافت.

وی اضافه کرد: با کاهش یک دقیقه ای در سرفاصله حرکت قطار های خط 3 توانستیم گام جدیدی را در کاهش سرفاصله حرکت قطار ها برداریم.

نوبخت در ادامه با بیان اینکه مترو تهران به علت شیوع ویروس کرونا با کاهش مسافر همراه شد، توضیح داد: در شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه برای هر چه بهتر اجرایی شدن طرح فاصله گذاری اجتماعی پیش از این سرفاصله حرکت قطار ها در خط 3 نیز با بکار گیری تمام ظرفیت کاهش دادیم و با کوشش های فراوان این بار توانستیم سرفاصله حرکت قطار های خط 3را از هفت دقیقه به شش دقیقه کاهش دهیم.

وی با اشاره به اینکه کاهش سرفاصله حرکت قطار ها در شرایط فعلی کار بسیار سختی است اضافه کرد: امیدواریم با این کار شاهد کم شدن ازدحام جمعیت در ایستگاه خط سه متروی تهران باشیم.

لازم به شرح است در حال حاضر سرفاصله خرکت قطار ها در خطوط 1و 4 سه و نیم دقیقه است ودر خط دو از سه و نیم دقیقه به سه دقیقه کاهش یافته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 3307

به "کاهش سرفاصله حرکت قطار های خط 3 متروی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش سرفاصله حرکت قطار های خط 3 متروی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید